با حضور مدیرکل کانون استان کرمانشاه در برنامه بازتاب شبکه زاگرس

با حضور مدیرکل کانون استان کرمانشاه در صدا و سیمای مرکز استان در برنامه پرمخاطب بازتاب شبکه زاگرس، گزارشی تفصیلی از فعالیت های تابستانی کانون ارائه شد ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، محمد خیاط زنجانی مدیر کل کانون استان، با حضور در صدا و سیما و برنامه پرمخاطب بازتاب شبکه زاگرس گفت : کانون استان دارای ظرفیت های فراوانی است که به صورت تخصصی برای گروه کودک و نوجوان‌ فعالیت های بسیاری را در زمینه های فرهنگی، هنری و ادبی در دست اجرا دارد .
وی با ارائه گزارشی تفصیلی از فعالیت های تابستانی کانون افزود : هم اکنون در استان دارای ۳۶ مرکز فعال فرهنگی و هنری هستیم که علاوه بر اجرای فعالیت های تخصصی، ۴۰ کارگاه نیز با موضوعات مختلف با تولی مربیان توانمند در حال برگزاری است .
زنجانی بیان داشت : در اجرای برنامه های استان همواره سیاست های کانون را در نظر داشته و با اهتمام ویژه به اجرای هر چه با کیفیت تر فعالیت ها از زوایای مختلف، پیش می‌رویم . آیین ثبت ملی قصه گویی نیز رویداد بزرگیست که دارای پیشینه ای غنی به لحاظ اجرایی می‌باشد و همواره توجه به این میراث ناملموس ملی از سیاست های خاص کانون است که پیرامون آن فعالیت های هدفمندی با فرآیندهای اجرایی خاص خود، اندیشیده و اجرا می گردد .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =