بررسی شیوه‌نامه «بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی»

هفتمین جلسه شورای فرهنگی‌هنری و ادبی کانون پرورش فکری گلستان در سال ۱۴۰۲ با موضوع بررسی شیوه‌نامه‌ی اجرایی «بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، الهه غیناقی، ضمن تبریک هفته دولت و  فرا رسیدن روز کارمند، با اشاره به شیوه‌نامه بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از آن به‌عنوان فعالیت اصلی کانون یاد نمود و بیان داشت: قصه گویی در بین خانواده‌ها جذابیت ویژه‌ای دارد و باید با نظارت مستمر این فعالیت فرهنگی که بیان‌گر آداب و رسوم و سنت‌های جامعه است به نحوی شایسته در بین کودکان و نوجوانان پر رنگ‌تر از همیشه باقی بماند.

بررسی شیوه‌نامه «بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی»

سرپرست کانون گلستان قصه را ابزاری با ارزش و تاثیر گذار در تعلیم و تربیت دانست که می‌توان با آن، مهارتی‌های زندگی را به‌صورت غیرمستقیم به کودکان و نوجوانان آموزش داد.

وی اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی دقیق، اجرای مدون شیوه نامه، ایجاد انگیزه در جامعه‌ی هدف و ترغیب علاقمندان، زمینه‌ی حضور حداکثری مخاطبین فراهم گردد.

سپس شیوه‌نامه‌ی اجرایی «بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی» که از سوی معاونت فرهنگی کانون کشور ابلاغ شده بود، مورد بررسی قرار گرفت و هر یک از حاضرین در جلسه به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در ارتباط با چگونگی اجرای مطلوب آن پرداختند و شرح وظایف واحدهای مختلف با توجه به گاه‌شمار درج شده در شیوه نامه بررسی و در ادامه مقرر شد شیوه نامه در جلسات شورای فرهنگی مراکز با مسئولیت مربی مسئولین مراکز و نظارت کارشناسان مرتبط، در سطح استان تشریح و بررسی شود.

در این جلسه همچنین وظایف واحدهای مختلف و ارکان دبیرخانه قصه‌گویی مورد بررسی قرار گرفت.

هفتمین جلسه شورای فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان با موضوع شیوه‌نامه‌ی اجرایی بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در تاریخ یکشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲ در محل سالن اجتماعات اداره کل کانون برگزار شد.

بررسی شیوه‌نامه «بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =