ویژه برنامه «شهریار شعر و شهریور» برگزار می‌شود

ویژه برنامه «شهریار شعر و شهریور» به مناسبت روز شعر و ادب پارسی و بزرگداشت استاد شهریار برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این برنامه از سوی مدیریت‌ آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری و به مناسبت ۲۷ شهریور پاسداشت روز شعر و ادب پارسی و بزرگداشت استاد شهریار به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

این نشست با شعرخوانی مربیان، کارشناسان و اعضای کارگاه‌های شعر و انجمن‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همراه خواهد بود.

بر اساس این خبر، در این ویژه‌برنامه چند شاعر میهمان و اعضای نوجوان کانون از استان‌های یزد و گلستان به صورت حضوری و مجازی نیز شعرخوانی می‌کنند.

بخش دیگر این نشست به شعرخوانی غلامرضا بکتاش شاعر کودک و نوجوان از همدان و مهدی مردانی شاعر و کارشناس ادبی کانون استان قزوین اختصاص دارد.

اکران مستند مراسم پایانی سومین جشنواره داستان آفرینش نیز از دیگر بخش‌های ویژه‌برنامه «شهریار شعر و شهریور» است که با حضور اهالی قلم برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به حضور در این برنامه می‌توانند ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴ تا ۱۶ به سالن کنفرانس ۱ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب مراجعه و یا از طریق نشانی live.kpf.ir/ch/neshast به صورت مجازی برنامه را دنبال کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =