آموزش شرکت‌کنندگان بخش زبان اشاره قصه‌گویی کرمانشاه

در راستای بیست و پنجمین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی، آموزش شرکت‌کنندگان بخش زبان اشاره قصه‌گویی کرمانشاه صورت گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، در راستای بیست و پنجمین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی، آموزش شرکت‌کنندگان بخش زبان اشاره قصه‌گویی کرمانشاه صورت گرفت .
با توجه به اهمیت قصه‌گویی و آموزه‌هایی که می‌توان با این مبحث شکل داد همچنین برگزاری برنامه‌های مرتبط با بیست‌و پنجمین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی؛ بر همین اساس برگزاری کارگاه بررسی قصه‌های انتخابی و توضیح نکات لازم در اجرای قصه‌گویی، از سوی دبیرخانه‌ی استانی بیست و پنجمین جشنواره‌ی بین‌المللی قصه‌گویی با حضور شرکت کنندگان در بخش زبان اشاره انجام گرفت .

آموزش شرکت‌کنندگان بخش زبان اشاره قصه‌گویی کرمانشاه
در این کارگاه که با حضور شرکت کنندگان بخش زبان اشاره برگزار شد، ابتدا در خصوص نحوه‌ی انتخاب صحیح قصه و ظرفیت‌های اجرایی شدن آن توضیحاتی داده شد، سپس به بررسی نمونه‌ قصه‌های موفق اجرا شده در سال‌های گذشته پرداخته شد و در مورد نکات مورد توجه در قصه‌گویی و شیوه‌های رعایت آنها مباحثی ارائه شد .
در ادامه نیز با حاضرین شرکت کننده در کارگاه قصه‌گویی تمرین گردید و در مورد نقاط ضعف و قوت اجرای قصه‌گویی نکات مختلف مورد بحث و گفتگو گذاشته شد و تحلیل‌های لازم صورت گرفت .

آموزش شرکت‌کنندگان بخش زبان اشاره قصه‌گویی کرمانشاه

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =