کد خبر: 332145
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۰
بازدید 194
تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کشور، میهمان کودکان و نوجوانان گمیشانی

گروه نمایش تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری از روز شنبه ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ میهمان کودکان و نوجوانان گمیشانی شده و قرار است به مدت سه روز، با اجرای نمایش «ماجرای گله‌ی من» در شهرهای گمیشان و مراوه تپه خاطرات خوشی را برای آنها رقم بزند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، این گروه نمایشی صبح شنبه در جمع کودکان و نوجوانان شهر گمیشان و روستای خواجه نفس و عصر همان‌روز در جمع بچه‌های سیمین‌شهر حاضر شدند و نمایش«ماجرای گله‌ی من» را اجرا کردند که مورد استقبال بچه‌ها قرار گرفت.

الهه غیناقی سرپرست کانون پرورش فکری گلستان با بیان اینکه گروه نمایش صبح روز یکشنبه در شهر مراوه تپه با ایجاد فضایی شاد برای کودکان و نوجوانان اجرا خواهند داشت، خاطر نشان کرد: این گروه نمایشی همچنین در روستاهای مرزی گرگ دره، قره‌گل غربی و قره‌گل شرقی نیز به اجرای نمایش می‌پردازند.

گفتنی‌است: گروه تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری پیام‌های آموزشی خود را به صورت غیرمستقیم در قالب اجرای نمایش به کودکان و نوجوانان انتقال می‌دهد.

این تماشاخانه در قالب یک تریلی مجهز به پخش فیلم و اجرای تئاتر روزهای ۲۹ مهرماه در شهر گمیشان و روستاهای اطراف و ۳۰ مهر و ۱ آبان در شهر و روستاهای اطرف مراوه‌تپه حضور می‌یابد و برای علاقه‌مندان به اجرای برنامه می‌پردازد.

مهمترین هدف حضور این تماشاخانه‌ی سیار، اجرای ویژه برنامه در مناطق کم‌برخوردار استان است.

تماشاخانه‌های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور در مناطق مختلف کشور برای کودکان و نوجوان برنامه‌های فرهنگی از جمله قصه‌گویی، تئاتر، نمایش و فیلم‌ سینمایی اجرا می‌کند.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =