اولین نمایشگاه تخصصی معرفی فعالیت‌های نوجوان‌محور در کرمانشاه

در هفته‌ی نوجوان و با حضور ۱۲ دستگاه دولتی و به همت کانون استان، اولین نمایشگاه تخصصی معرفی فعالیت‌های نوجوان‌محور در کرمانشاه برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، در هفته‌ی نوجوان با حضور ۱۲ دستگاه دولتی و به همت کانون استان، اولین نمایشگاه تخصصی معرفی فعالیت‌های نوجوان‌محور در کرمانشاه برگزار می شود .
محمد خیاط زنجانی مدیرکل کانون استان با اعلام این خبر گفت : این نمایشگاه با هدف معرفی فعالیت‌های دستگاه‌ها و مجموعه‌های مردمی در حوزه‌ی نوجوانان برگزار شده است. 
وی با اشاره به اهمیت جایگاه نوجوانان در جامعه افزود : نوجوانان قشر آینده‌ساز این مرز و بوم هستند که لازم است با حضور در فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی برای آینده‌ای بهتر آماده شوند و به همین مناسبت امسال در هفته‌ی نوجوان اولین نمایشگاه تخصصی معرفی فعالیت‌های نوجوان‌محور در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد .
زنجانی تصریح کرد : در این نمایشگاه ۱۲ دستگاه دولتی با تولیت کانون حضور خواهند داشت و به ارائه‌ی خدمت به نوجوانان و معرفی فعالیت‌ها می پردازند.

لازم به ذکر است نمایشگاه هفته‌ی نوجوان هشتم لغایت دهم آبان‌ماه مقارن با هفته‌ی نوجوان، در سالن شهید بهشتی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =