مرحله‌ی استانی  جشنواره ملی سرود آفرینش کانون در البرز

علاقه‌مندان برای  شرکت در جشنواره‌ی ملی سرود آفرینش کانون تا ۲۰ دی فرصت دارند آثار خود را برای وبگاه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، دومین جشنواره ملی سرود آفرینش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «نغمه‌های روشن فردا» برگزار خواهد شد.

برهمین اساس واحد آفرینش‌های کانون به منظور عمومی‌سازی و مردمی‌سازی سرود در اقشار مختلف جامعه و فضاسازی و ارتقای ظرفیت سرود به عنوان یک رویکرد فراگیر تربیتی جامعه از اهداف کلی و بسط، تعمیق و ترویج هنر ارزشمند و انقلابی سرود در راستای ترویج فرهنگ انقلاب، کشف استعدادهای برتر اعضا و دانش آموزان در عرصه‌های هنری، تقویت روحیه مشارکت، همکاری، نشاط و شادابی در مخاطبان و مهارت‌افزایی و پایدارسازی اعضا ، این جشنواره را برگزار می کند.

موضوع جشنواره سرود «نغمه‌های روشن فردا» شامل سرزمین من (ایران، وطن، پرچم و...)، دفاع مقدس، ایثار و شهادت، نام‌آوران (شخصیت‌های تاریخی و انقلابی)، مراسم و مناسبت‌های ملی و آیینی و آزاد است.

همچنین اعضای مراکز کانون (کودکان، نوجوانان و جوانان ( ۷ تا ۲۲ سال) اعم از مراکز ثابت یا سیار روستایی و شهری، فراگیر و گروه‌های آزاد (دولتی و مردمی) (۷ تا ۲۲ سال) شرکت‌کنندگان این جشنواره هستند.

جشنواره ملی سرود در دو بخش اصلی و جنبی و بخش اصلی در دو مرحله استانی و کشوری از سوی مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان تا ۲۰ دی ۱۴۰۲ فرصت دارند برای ثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره سرود «نغمه‌های روشن فردا» به سامانه جشنواره‌ها و رویدادهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی kanoonfest.ir مراجعه کنند.

مرحله‌ی استانی این جشنواره روزهای۱۵ تا ۱۷ بهمن ماه سال جاری از سوی کاننون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز، برگزار شده و گروه‌های برتر این جشنواره به مرحله‌ی ملی راه خواهند یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ی ۰۲۶۳۴۱۶۳۰۰۰ داخلی ۱۰۳ (واحد کارشناسی هنری) کانون البرز تماس حاصل فرمایید.

مرحله‌ی استانی  جشنواره ملی سرود آفرینش کانون در البرز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =