معرفی برگزیدگان دومین جشنواره ملی سرود آفرینش در کانون استان مرکزی

بر اساس آرای هیئت داوران دومین جشنواره ملی سرود آفرینش دو گروه سرود راه یافته به مرحله ملی معرفی شد و هیئت داوران دو گروه سرود دیگر را شایسته تقدیر شناخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی،برگزیدگان مرحله استانی دومین جشنواره ملی سرود آفرینش با شعار  «نغمه‌های روشن فردا» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی در آیین اختتامیه جشنواره روز ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ معرفی شدند.

بر اساس آرای صادره از سوی هیات داوران دومین جشنواره ملی سرود آفرینش در بخش گروه‌های سرود استان مرکزی در جشنواره ملی سرود، دو گروه برتر و برگزیده جهت رقابت در مرحله کشوری معرفی شد.

گروهای سرود برگزیده مرحله کشوری:
 دو گروه سرود برگزیده از استان مرکزی که به مرحله کشوری راه یافتند:

 گروه سرود «مرغ آمین » از کانون پرورش فکری مرکز فرهنگی هنری شماره یک اراک

معرفی برگزیدگان دومین جشنواره ملی سرود آفرینش در کانون استان مرکزی

گروه سرود «جان فدا» از زرندیه در بخش آزاد

معرفی برگزیدگان دومین جشنواره ملی سرود آفرینش در کانون استان مرکزی
 

بر اساس رای صادره از سوی هیات داوران، در بخش گروه‌های سرود استان مرکزی در جشنواره ملی سرود آفرینش، دو گروه نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

گروهای سرود در بخش شایسته تقدیر معرفی شدند:
گروه سرود «ایران زیبا» از کانون پرورش فکری مرکز فرهنگی هنری تلخاب

معرفی برگزیدگان دومین جشنواره ملی سرود آفرینش در کانون استان مرکزی
گروه سرود «ایران» از کانون پرورش فکری مرکز فرهنگی هنری شماره سه اراک

معرفی برگزیدگان دومین جشنواره ملی سرود آفرینش در کانون استان مرکزی

ناظر جشنواره  مرحله استانی دومین جشنواره ملی سرود "زیبا عبدی" کارشناس مسئول هنری کانون استان همدان ،هیئت داوران این جشنواره "فاطمه ظهیری" کارشناس مسئول واحد آفرینش های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی ، "بهنود خطیب زاده" نوازنده و مدرس پیانو و کیبورد،تنظیم کننده و آهنگساز نمایش و سرود از استان مرکزی ،"مجید قلعه ارجناوندی" مجری و تولید کننده نماهنگ تلویزیونی و تیتراژ در شبکه استانی آفتاب

معرفی برگزیدگان دومین جشنواره ملی سرود آفرینش در کانون استان مرکزی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =