دریافت بیش از ۱۸۰ اثر در اولین فراخوان داستان‌نویسی و طراحی بازی فلسفه برای کودکان در کانون کرمانشاه

مدیرکل کانون کرمانشاه دریافت بیش از ۱۸۰ اثر را در اولین فراخوان داستان‌نویسی و طراحی بازی فلسفه برای کودکان با رویکرد فلسفه اسلامی، در کانون کرمانشاه، اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، مدیرکل کانون استان دریافت بیش از ۱۸۰ اثر را در اولین فراخوان داستان‌نویسی و طراحی بازی فلسفه برای کودکان با رویکرد فلسفه اسلامی، در کانون کرمانشاه، اعلام کرد.
 محمد خیاط زنجانی مدیر کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: آثار ارسالی از استان‌های مختلف کشور بوده و پس از پایش اولیه، آثار جهت داوری در فرایند داوری قرار خواهد گرفت.
 وی افزود: پس از انتخاب آثار برگزیده طی مراسمی از این آثار تقدیر و عمل خواهد آمد. 
مدیر کل کانون کرمانشاه در ادامه بیان داشت: آثار برگزیده و آثاری که حداقل‌های چهارچوب فراخوان را رعایت نموده باشند در قالب کتاب مجموعه آثار فراخوان منتشر خواهد شد.
 وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود: هدف این فراخوان گفتمان‌سازی توجه به مسئله فلسفه برای کودکان و نوجوانان است که در قالب برگزاری پیش نشست‌ها و همچنین نشر فراخوان صورت گرفت و امیدواریم در سال آینده بتوانیم فراخوان را به صورت گسترده‌تر برگزار نماییم.
زنجانی تصریح کرد: این فراخوان برای نخستین بار در کشور برگزار گردیده که می‌تواند مقدمه‌ای برای رویدادهای آینده در این حوزه باشد. به حول قوه الهی در سال آینده بخش‌های دیگری نیز به این فراخوان افزوده خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =