بررسی تربیت معنوی از منظر حکمت و فلسفه‌ی اسلامی در کانون کرمانشاه

بررسی تربیت معنوی از منظر حکمت و فلسفه‌ی اسلامی توسط اساتید برجسته‌ی کرمانشاهی، در کانون استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، بررسی تربیت معنوی از منظر حکمت و فلسفه‌ی اسلامی توسط اساتید برجسته‌ی کرمانشاهی، در کانون استان برگزار شد.
زهرا جانجانی (مدیر کل امور بانوان استانداری کرمانشاه و مدرس حوزه و دانشگاه)، دکتر علی‌رضا شایق (پژوهشگر و مدرس دانشگاه)، دکتر محمد خیاط‌زنجانی (مدیر کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه و مدرس دانشگاه) از اساتید حاضر در این کرسی بودند که به ارائه‌ی مباحث مرتبط با موضوع مذکور پرداختند و کارشناس مجری این کرسی را رحمت غلامی از مربیان توانمند کانون استان برعهده داشت.
در این نشست ابعاد تربیت معنوی مورد بررسی قرار گرفت؛ امکان‌پذیری، چیستی، چرایی و چگونگی این مساله بررسی شد و اساتید با بیان دیدگاه‌های خود در خصوص مساله‌ی تربیت و به طور ویژه، تربیت معنوی، با تاکید بر حکمت و فلسفه‌ی اسلامی، نکاتی را توضیح دادند.
این کرسی مباحثه در واقع مقدمه‌ای بود برای دوره‌ی آموزشی تربیت معنوی کودک و نوجوان با تاکید بر حکمت و فلسفه‌ی اسلامی که در ایام ماه مبارک رمضان در روزهای جمعه برگزار می‌گردد و علاقمندان جهت شرکت در این دوره می‌توانند در کانال @tarbiyat_kodak_k عضو شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =