اولین نشست از دوره‌ی آموزشی مجازی تربیت معنوی کودک و نوجوان در کانون کرمانشاه

در تعطیلات نوروز و همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، اولین نشست از دوره‌ی آموزشی مجازی تربیت معنوی کودک و نوجوان در کانون کرمانشاه، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، در تعطیلات نوروز و همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، اولین نشست از دوره‌ی آموزشی مجازی تربیت معنوی کودک و نوجوان در کانون کرمانشاه، برگزار شد.
دوره‌ی آموزشی تربیت معنوی برای کودک و نوجوان، دوره‌ای است برای توجه به مقوله‌ی تربیت معنوی در ایام ماه مبارک و به دلیل مقارنتی که با ماه رمضان بوده، این دوره در حال برگزاری است. 
این دوره در شش جلسه برگزار خواهد شد که موضوعاتی همچون تربیت معنوی قرآنی، تربیت معنوی حکمی، تربیت معنوی متناسب با شب قدر، تربیت معنوی و انتخاب الگو در کودک، فرآیند تربیت معنوی تقوا محور را در بر خواهد داشت.
لازم به ذکر است که مدرس این دوره‌ها اساتید برجسته‌ی کشوری هستند و اولین نشست با موضوع "تربیت معنوی حکمی" توسط دکتر محمد خیاط زنجانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، مدرس دانشگاه و پژوهشگر حوزه‌ی حکمت و تربیت در جمعه سوم فروردین ماه ۱۴۰۳  ساعت ۲۰ برگزار شد.
علاقمندان برای شرکت و ثبت‌نام در دوره و جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به کانال @tarbiyat_kodak_k مراجعه نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =