هزار کودک سنندجی در همایش «پیک عبادت» گردهم می آیند

هزار کودک سنندجی ۱۶ فروردین به یاد کودکان مظلوم غزه در همایشی با عنوان «پیک عبادت»به همراه خانواده هایشان گردهم می آیند تا در ماه مبارک رمضان با رنج کودکان فلسطینی همدردی و از آنها حمایت کنند.

هزار کودک سنندجی که عموما در محله های حاشیه شهر زندگی می کنند ۱۶ فروردین به یاد کودکان مظلوم غزه در همایشی با عنوان «پیک عبادت»به همراه خانواده هایشان گردهم می آیند تا در ماه مبارک رمضان با رنج کودکان فلسطینی همدردی و از آنها حمایت کنند.

حمیدرضا گوهری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان اظهار داشت: این همایش توسط کانون و با همکاری دستگاه‌های اجرایی بویژه استانداری، شهرداری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، اوقاف و امور خیریه، صدا و سیما، اداره برق، تربیت بدنی و هلال احمر ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه بعدازظهر روز پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه در محل سالن آزادی سنندج برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان، حمیدرضا گوهری گفت: دختران و پسران کردستانی با لباس محلی در این همایش گردهم می آیند تا اعلام کنند فرزندان امام شافعی (ره) در کردستان در بهار قرآن به یاد کودکان و نوجوانان غزه زادگاه امام شافعی (ره) هستند.

به گفته وی، پیش بینی شده مجری برنامه مجری برنامه خاله شادونه (ملیکا زارعی) می باشد علاوه بر برنامه‌های فرهنگی و مذهبی، اهدای کتاب و برنامه‌های ویژه افطاری و افطار همزمان یک هزار کودک حاضر در همایش برگزار شود.

این همایش همزمان از صدا و سیمای مرکز کردستان پخش خواهد شد. برنامه ریزی شده که کودکان و خانواده‌های شان با اتوبوس های شهرداری از ایستگاه های مشخص شده به محل برگزاری همایش منتقل می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =