برنامه‌ریزی برنامه‌های روز قدس

نشست برنامه ریزی روز جهانی قدس در دفتر مدیر اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری، در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ نشست برنامه‌ریزی برای گرامی‌داشت روز قدس برگزار شد.
در این نشست که با حضور مدیرکل و معاونت فرهنگی و کارشناسان هنری و مالی و روابط عمومی برگزار شد، در مورد اجرای برنامه‌‎های متنوع در استقبال از روز قدس و نیز برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی این مراسم تبادل نظر شد.
براساس مصوبه‌های این نشست کانون استان با برپایی دو غرفه و با اجرای فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی در کنار کودکان و نوجوانان حاضر در راهپیمایی روز قدس حضوری پر رنگ خواهد داشت.
روح الله واحد، مدیر کانون استان گفت: در غرفه‌ی اول که در مسیر راهپیمایی و روبروی مرکز فرهنگی هنری شماره یک شهرکرد برپا می‌شود، مربیان کانون با برپایی ایستگاه نقاشی، پذیرای کودکان و نوجوانان علاقمند به این هنر هستند و در غرفه دوم که در ورودی شبستان مصلی حضرت امام (ره) برپا می‌شود، دو نوع فعالیت فرهنگی برگزار میشود که اجرای رادیو قدس با عنوان (صدای غزه) و ایستگاه عکاسی از جمله‌ی این برنامه ها می‌باشد.
مدیر کانون استان گفت: ما قصد داریم که نوجوانان حاضر در راهپیمایی را با فعالیت‌های کانون در حوزه‌ی دفاع از مردم و کودکان فلسطین و مخصوصا مردم مظلوم غزه آشنا کنیم و در این راه می‌باید کارهای زیادی صورت بگیرد.
معاونت فرهنگی اداره کل کانون استان گفت: در اجرای برنامه‌ی رادیو قدس از سه نفر از اعضای کانون و اعضای ارشد برای اجرای این برنامه بهره گرفته می‌شود.
بابادی گفت: دکلمه خوانی، معرفی کتاب و مصاحبه با کودکان و نوجوانان حاضر در مصلی با همراهی موسیقی‌ها و سرودهای حماسی و فلسطینی از جمله برنامه‌هایی است که در رادیو قدس با عنوان (صدای غزه) برگزار می‌شود و در پایان نیز پیمان‌نامه کودکان و نوجوانان ایران با کودکان و نوجوانان غزه توسط یکی از اعضای ارشد خوانده خواهد شد.
مریم شیریان کارشناس هنری اداره کل کانون استان گفت: برپایی ایستگاه نقاشی بر روی کاغذ و نقاشی بر روی پارچه با استفاده از پاستیل، مداد رنگی، آبرنگ و گواش و همچنین ایستگاه عکس غزه در کنار تندیسی از تصاویر کودکان فلسطینی و اهدای پیشانی بند به کودکان و نوجوانان از دیگر برنامه‌های این مراسم می‌باشد.
شیریان گفت: مقرر گردید هر نقاشی که کودکان و نوجوانان به اتمام برسانند در همان محل ایستگاه بصورت نمایشگاه در معرض دید روزه داران و راهپیمایان قرار گیرد.

قابل ذکر اینکه برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری در روز جهانی قدس، از ساعت 9 صبح تا قبل از خطبه‌های نمازجمعه در مسیر راهپیمایی و در محل شبستان مصلی حضرت امام خمینی(ره) برگزار می‌گردد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =