پیام مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان به مناسبت روز قدس

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان، به مناسبت فرارسیدن روز قدس پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، داریوش آقاسی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان در آستانه فرارسیدن روز قدس، پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند؛ «روز قدس نشان‌دهنده‌ی صف‌بندی حق و باطل، صف‌بندی عدل در مقابل ظلم است.»

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس که تدبیر هوشمندانه معمار کبیر انقلاب است، روز قدس نماد هویت و اتحاد امتی شده است که کتاب آسمانی آنها، مستضعفان زمین را وارثان واقعی می‌داند و برای زورمداری و بی‌عدالتی عمری کوتاه قائل است و ایمان دارد که نصرت و پیروزی از آن صالحان و هدایت یافتگان خواهد بود. روز همدردی مسلمانان با آلام ملت مظلوم فلسطین و خروش امواج بلند و سهمگین ‌فریاد امت متحد اسلام و جوامع اسلامی علیه سالها ظلم و جنایت رژیم کودک کش و غاصب اسرائیل و آمریکا است.

در این روز بزرگ کودکان و نوجوانان استان خوزستان نیز همگام با کودکان و نوجوانان مسلمان جهان به همراه پدران و مادرانشان در روز جهانی قدس با شرکت در راهپیمایی؛ فریاد بلند عدالت‌خواهی و آزادگی سر می‌دهند و از همسالان مظلوم خود که مورد ظلم و جنایت این رژیم غاصب و ظالم قرار گرفته‌اند، حمایت می‌کنند.

اعضا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان، نیز از دیگر همسالان خود دعوت می‌کنند با شرکت در راهپیمایی روز قدس، از کودکان و نوجوانان مظلوم فلسطین حمایت نمایند.

وعده ما جمعه ۱۷ فروردین‌ماه ۱۴۰۳.

داریوش آقاسی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =