بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از غرفه کانون در نمایشگاه قرآن و عترت زاهدان

استاندار سیستان و بلوچستان در بازدید از غرفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از تلاش‌های همکاران در جهت توسعه فعالیت‌های قرآنی تشکر کرد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، استاندار از غرفه کانون در دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت بازدید کرد.

در ابتدای این بازدید، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، گزارشی از فعالیت‌های مربیان در مراکز فرهنگی‌هنری استان، ارایه کرد.
محمدرضا سالاری در این گزارش به برگزاری کلاس‌های آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن در سطوح مختلف برای کودکان و نوجوانان با استفاده از روش‌های جذاب اشاره کرد و افزود: این برنامه‌ها با هدف انس و الفت کودکان و نوجوانان با قرآن کریم انجام و در آن از ظرفیت فعالیت‌هایی چون نقاشی، کاردستی، خوشنویسی و شعرخوانی استفاده می‌شود.
وی، هم‌چنین، ایجاد انگیزه در اعضا برای ادامه این راه روشن را یکی دیگر از اهداف برگزاری فعالیت‌های قرآنی در کانون دانست و افزود: فعالیت‌های قرآنی برای کودکان و نوجوانان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است این فعالیت‌ها نقشی اساسی در تربیت نسل آینده و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه دارند.
محمد کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان هم ضمن تقدیر از تلاش‌های همکاران، در سخنانی کوتاه گفت: همه باید از هر فرصتی استفاده کنیم تا برنامه‌های قرآنی در استان و در بین همه مردم توسعه پیدا کند.
گفتنی است در پایان این بازدید، آیین تجلیل از فعالان قرآنی برگزار شد.

بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از غرفه کانون در نمایشگاه قرآن و عترت زاهدان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =