چهارشنبه‌های کانون کرمانشاه با سلسله نشست‌های خانواده

تفاهمی بین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه و اداره کل ورزش و جوانان، حاصل شد که در کانون استان برگزاری سلسله نشست‌های خانواده را در چهارشنبه‌ی هر هفته در پی داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، تفاهمی بین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه و اداره کل ورزش و جوانان، حاصل شد که در کانون استان برگزاری سلسله نشست‌های خانواده را در چهارشنبه‌ی هر هفته در پی داشت.
محمد خیاط زنجانی مدیرکل کانون استان گفت: خانواده به عنوان ضلع سوم تربیتی از اهمیت بسیاری برخوردار است و ما همواره بر حفظ بنیان خانواده و تحکیم آن و اهمیت خانواده محوری در کانون، تاکید داشته‌ایم.
وی افزود: بر همین اساس بر آن شدیم تا در مجموعه برنامه‌های کانون استان بحث خانواده‌محوری را پر رنگ‌تر از قبل پیگیر باشیم و نشست‌های آموزشی متناسبی را به صورت منظم برگزار نماییم.
زنجانی تاکید کرد: با توجه به نقشی که خانواده به عنوان پرورش دهنده‌ی نسل آینده ایفا می‌نماید ما نیز به‌عنوان یکی از اثرگذارترین نهادهای تربیتی وظیفه داریم در این زمینه قوی‌تر ورود پیدا کرده و اقدامات لازم را به انجام برسانیم.
در ادامه رابطین اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن تایید بیانات مدیرکل کانون کرمانشاه و تاکید بر اهمیت مساله‌ی خانواده‌محوری آمادگی کامل خود را در خصوص همکاری با کانون و اجرای نشست‌هایی با محوریت خانواده بیان نمودند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =