بازدید کارکنان کانون استان مرکزی از قدیمی ترین مرکز کانون شهرستان ملایر

احسان منصوری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی همراه با کارکنان ،کارشناسان و مربیان کانون استان مرکزی از مرکز فرهنگی هنری شماره یک شهرستان ملایر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مرکزی، احسان منصوری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی  همراه با کارکنان ،کارشناسان ، مسئولین و مربیان مراکز کانون پرورش فکری استان مرکزی از مرکز فرهنگی هنری شماره یک شهرستان ملایر در روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ بازدید کردند.

بازدید کارکنان کانون استان مرکزی از قدیمی ترین مرکز کانون در شهرستان ملایر

شهرستان ملایر در جنوب شرقی استان همدان قرار دارد. این شهر از نظر جمعیت دومین شهر بزرگ استان همدان، به‌شمار می‌آید و کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان با سه مرکز ثابت فرهنگی و هنری به همراه یک کتابخانه سیار روستایی و  یک کتابخانه پستی در این شهر فعالیت می کند.

بازدید کارکنان کانون استان مرکزی از قدیمی ترین مرکز کانون در شهرستان ملایر

مرکز فرهنگی و هنری شماره یک کانون پرورش فکری کودک و نوجوان ملایر در خیابان امیرکبیر، نبش خیابان شهید طاهرنیا با قدمتی نزدیک به نیم قرن سابقه فعالیت ،زنان و مردان بسیاری، کودکی و نوجوانی خود را در آن گذرانده و پرورش یافته‌اند و این مرکز همچنان با ارائه فعالیت‌های تخصصی کانون در قالب فرهنگی، هنری و ادبی در رشد، پرورش و شکوفایی استعدادهای نهفته کودکان و نوجوانان این شهرستان موثر است.

بازدید کارکنان کانون استان مرکزی از قدیمی ترین مرکز کانون در شهرستان ملایر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =