آشنایی نوجوانان با کارآفرینی و تولید با توجه به شعار سال ضروری است

مدیران کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، بر ضرورت آشنایی نوجوانان با کارآفرینی و مشارکت آنان در جهش تولید تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز، زینب عاشری، مدیر کل کانون استان البرز گفت قصد داریم در سال ۱۴۰۳ از ظرفیت نهادها و سازمان‌های مختلف استان برای پرورش کودکان و نوجوانان بهره ببریم .

این مقام مسوول با اشاره به ضرورت آشنا کردن نوجوانان با کارآفرینی گفت قصد داریم این تصمیم مهم را با برگزاری فعالیت های خلاق اجرایی کنیم و در این مسیر از ظرفیت دستگاه‌های مختلف استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به وجود ظرفیت شبکه‌های مردمی افزود اگر چنانچه ظرفیت خانواده‌ها در کنار ظرفیت‌های موجود قرار گیرد، می توانیم مشارکت نوجوانان را افزایش دهیم.

عبدالله دارایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز ضمن معرفی ظرفیت‌هاای این سازمان ابراز امیدواری کرد که بتوان با برگزاری اردوهای بازدیدی نوجوانان را با فرصت‌های کارآفرینی استان آشنا کرد.

در ادامه این  نشست که صبح روز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ برگزار شد، این دو مقام مسوول به بیانات مقام معظم رهبری( مدظله‌العالی ) و تبیین شعار سال«جهش تولید با مشارکت مردمی» اشاره کرده و در خصوص دیگر ظرفیت‌های موجود برای نوجوانان، بحث و تبادل نظر کردند.   

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =