کد خبر: 338802
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۷
بازدید مدیرکل کانون استان از مراکز فرهنگی‌هنری حوزه زاهدان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در جریان بازدید از مراکز فرهنگی‌هنری حوزه زاهدان، ضمن بررسی مسایل جاری مراکز، بر اهمیت تخصص همکاران در بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به اعضا تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، مدیرکل کانون استان از مراکز فرهنگی‌هنری حوزه زاهدان بازدید کرد.

محمدرضا سالاری در جریان این بازدیدها، تبریک سال نو و عید سعید فطر به همکاران، گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به عنوان نهادی پیشرو در عرصه تعلیم و تربیت نسل نو، همواره نقشی محوری در پرورش استعدادها، شکوفایی خلاقیت‌ها و غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان داشته و در این مسیر، تجهیز مراکز، به عنوان یکی از بخش‌های بسیار مهم زیرساخت فعالیت‌های فرهنگی، هنری و آموزشی، اهمیت فراوانی دارد.

وی با بیان اقداماتی که در این زمینه انجام شده، از ادامه این روند خبر داد و افزود: مراکز کانون باید فضایی امن، شاداب، پویا و برخوردار از امکانات باشند تا بتوان بستری مناسب برای شکوفایی استعدادها و پرورش خلاقیت‌های این نسل ارزشمند فراهم آورد.

سالاری در بخش دوم سخنان خود به وضعیت نیروی انسانی مراکز اشاره کرد و گفت: توجه به نیروی انسانی متخصص و کارآمد از جمله ارکان مهم در ارتقای کیفیت فعالیت‌های کانون است و مربیان نقشی محوری در هدایت و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان دارند.

مدیرکل کانون استان ادامه داد: از این رو، استفاده از نیروهای متخصص در فضا و زمان مناسب ما را در رسیدن به هدف کمک می‌کند و برهمین اساس جابجایی هدفمند نیروها می‌تواند در ارتقای کیفیت کار و بهره‌وری بیشتر مراکز موثر باشد.

وی در پایان عنوان کرد: امیدوارم با تداوم تلاش‌ها و همدلی‌های مجموعه، شاهد شکوفایی هرچه بیشتر کانون و نقش‌آفرینی موثرتر آن در پرورش نسلی فرهیخته، خلاق و متعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی باشیم.

گفتنی است در جریان این بازدیدها، مدیرکل در خصوص مسایل جاری مراکز با همکاران گفت‌گو کرد.

بازدید مدیرکل کانون استان از مراکز فرهنگی‌هنری حوزه زاهدان

بازدید مدیرکل کانون استان از مراکز فرهنگی‌هنری حوزه زاهدان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =