نشست مسئولان کانون کشور با جمعی از کارکنان کانون کرمانشاه

با هدف دیداری صمیمانه، توضیح مسائل اداری و پاسخگویی به سوالات، نشست مسئولان کانون کشور با جمعی از کارکنان کانون و کانون زبان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، با هدف دیداری صمیمانه، توضیح مسائل اداری و پاسخگویی به سوالات، نشست مسئولان کانون کشور (امین کمالوندی معاون توسعه و مدیریت منابع، امیر محمدپور مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی و علی رفیعی مشاور) با جمعی از کارکنان کانون و کانون زبان کرمانشاه به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.
در ابتدای نشست، محمد خیاط زنجانی مدیرکل کانون استان ضمن خیرمقدم به میهمانان و ارائه‌ی گزارشی از روند کار کانون استان، گفت: امیدواریم برکات این حضور ارزنده شامل حال کانون استان شود، خوشبختانه در مجموعه‌ی کانون استان همکاران توانمند و پر تلاشی را داریم که همیشه پای کار هستند و فعالیت‌ها را به خوبی پیش می‌برند و با توجه به چالش‌ها و کمبودهای موجود در بخش امکانات و تامین نیرو در ستاد و مراکز و... همچنین ظرفیت‌های موجود، همچنان برنامه‌ها را به بهترین شکل ممکن اجرا می‌کنیم و در راه خدمت به کودکان و نوجوان اهتمام ویژه‌ای داریم و ان‌شاءالله شاهد اتفاقات خوبی نیز در آینده خواهیم بود.

نشست مسئولان کانون کشور با جمعی از کارکنان کانون کرمانشاه
امین کمالوندی معاون توسعه و مدیریت منابع بیان داشت: خوشحالم که در اولین سفر استانی بعد از ماه مبارک رمضان با شما عزیزان دیداری صمیمی داشتیم، ما اینجا هستیم که به سوالات شما به صورتی شفاف پاسخ دهیم؛ حدیث به معنای سخنی شیرین و گوارا از انسانی دوست‌داشتنی است و به قول عزیزی " هرکس می‌خواهد سعادتمند شود به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌آید" و این برای این است که ما با پاک‌ترین و معصوم‌ترین موجودات عالم هستی در ارتباط هستیم و یقینا" تاثیر آن را در زندگی می‌بینیم و این عینیت دارد، پس ما سعادتمند هستیم و این واقعیت دارد و دارای حس بسیار خوبی‌است. 
وی افزود: ما باید به انرژی‌های منفی که باعث فروپاشی می‌شود و با همین هدف به سازمان القا می‌شود دوری نماییم و سعی کنیم با رسالتی که داریم حالمان خوب باشد چون ما وظیفه داریم نحوه‌ی خوب زندگی کردن را به بچه‌ها آموزش دهیم؛ در هر یک از فعالیت‌های کانون اهدافی نهفته است، برای مثال در سفالگری، اختراع و آفرینش و بازآفرینی است و هدف ما از آموزش‌ها و وظیفه‌ی هر یک از ما آموختن مهارت زندگی درست به بچه‌ها است.

نشست مسئولان کانون کشور با جمعی از کارکنان کانون کرمانشاه
کمالوندی تصریح کرد: تعبیر من از کانونی‌ها این است که ما همچون موم عاشق هستیم و هر لحظه هر جایی که نیاز است به آن وضعیت خو کرده و آن را با تمام ظرفیت و توان به انجام می‌رسانیم. انسان‌های بزرگی در کانون رشد پیدا کرده‌اند. ما باید به این توجه داشته باشیم که امنیت شغلی در کانون را ما خودمان با رفتار و عملکردی که داریم برای خودمان ایجاد می‌کنیم؛ وظیفه‌ی ما شاداب‌سازی است و در راستای سه سیاست مرکز محوری، نوجوان‌محوری و مخاطب‌محوری پیش می‌رویم، شما عزیزان هم ما را دعا کنید تا بتوانیم دغدغه‌های شما را جامه‌ی عمل برسانیم.
امیر محمد پور مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی بیان داشت: با توجه به اقدامات خوبی که تیم مدیرعامل به انجام رسانده‌اند، در عین حال باید بدانیم که همه‌ی ما مستخدم دولت هستیم که آیین‌نامه و ضوابطی دارد و باید آنها را رعایت نمود و در این چارچوب عمل کنیم؛ اما در راستای تحقق اهداف سازمانی و رفع چالش‌های کارکنان کانون، ما همواره می‌جنگیم و اولویت ما همکاران کانون هستند و سعی داریم ابتدا کار را به انجام رسانده و عملیاتی نماییم سپس خروجی کار را اعلام کنیم.

نشست مسئولان کانون کشور با جمعی از کارکنان کانون کرمانشاه
وی افزود: ما به "کانون ما" معتقد هستیم و سعی داریم با هماهنگی کامل پیش برویم، در مواردی هم این حقیقت وجود دارد که توان پرداخت کانون محدود بوده و مدل‌های استخدامی مختلفی هم دارد و سعی داریم که با رعایت دستورالعمل‌ها، عدالت را نیز به شکل شفافی رعایت کنیم؛ همچنین تمام تلاش ما این است که اتفاقات خوبی را رقم بزنیم و کمبودها و چالش‌ها را کمتر کنیم.
در ادامه به سوالاتی که کارکنان کانون و کانون زبان به صورت حضوری و مجازی، طرح نمودند پاسخ داده شد و در خصوص چالش‌ها و دغدغه‌مندی‌های آنها در زمینه‌های مختلف توضیحات لازم ارائه گردید.

نشست مسئولان کانون کشور با جمعی از کارکنان کانون کرمانشاه

نشست مسئولان کانون کشور با جمعی از کارکنان کانون کرمانشاه

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =