کد خبر: 339293
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۴
بازدید 150
راه یابی عضو کانون البرز به باشگاه ادبی «قاف»

رها باقری مطلق، عضو مرکز شماره‌ی چهار کانون کرج در بین ۵۳ نفر عضو راه یافته به باشگاه ادبی«قاف» قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، بر اساس اعلام  اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فرایند انتخابِ اعضای باشگاه قاف در دو مرحله انجام گرفت.

 در مرحله اول، آثار اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مورد بررسی و داوری قرار گرفت و در مرحله دوم اعضا برای گفت‌وگو دعوت شدند.

گفت‌وگوها به شکل غیرحضوری در فضای اسکای‌روم ازسوی گروه ارزیابی، در پنج جلسه شش ساعته انجام گرفت و در پایان ۵۳ نفر به عنوان اعضای منتخب داستان انتخاب شده و به باشگاه رویش استعدادهای برتر نوجوان ادبی (قاف) کانون پرورش فکری راه پیدا کردند.

براساس این خبر، اسامی راه‌یافتگان به باشگاه رویش استعدادهای برتر ادبی نوجوان قاف (بخش داستان) معرفی شد که رها باقری مطلق، عضو فعال مرکز شماره ۴ کانون کرج، در بین راه یافتگان بود که از سراسر کشور به باشگاه رویش استعدادهای برتر ادبی نوجوان (قاف) در بخش داستان، از سوی واحد آفرینش‌های فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،معرفی شدند.

تربیت نسل نو شاعران و نویسندگان متعهد در حوزه کودک و نوجوان و برنامه‌ریزی ۳ ساله برای رشد و بالندگی آینده‌سازان با بهره‌گیری از شیوه‌های هدفمند و استفاده از ظرفیت‌های صاحبان قلم و اندیشه در ارتقای آگاهی‌های اعضا، از جمله اهداف این حرکت فرایندمحور ادبی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =