کمک به نظام تعلیم و تربیت محله‌ی دولت‌آباد کرمانشاه

کمک به نظام تعلیم و تربیت محله دولت آباد کرمانشاه توسط هیئت محبان امام هادی(ع) حلقه‌ی میانی همراه کانون در مرکز شماره ۱۳ صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، توسط موسسه‌ی امام هادی(ع) حلقه‌ی میانی همراه کانون در مرکز شماره ۱۳ کمک به نظام تعلیم و تربیت محله دولت آباد کرمانشاه، صورت گرفت.
محمد خیاط زنجانی مدیرکل کانون استان با اشاره به اهمیت حضور حلقه‌های میانی در کانون استان گفت: ظرفیت حلقه‌های میانی ظرفیت بسیار مهمی است و ما باید بتوانیم سعی کنیم از حقه‌های میانی در فعاایت‌های کانون استفاده نماییم.

کمک به نظام تعلیم و تربیت محله‌ی دولت‌آباد کرمانشاه
وی افزود: این حلقه‌های میانی می‌توانند کارهای گسترده‌ای را انجام دهند که می‌تواند به رشد نظام تعلیم و تربیت در استان کمک نماید و از این جهت هم ما از نقش‌آفرینی حلقه‌های میانی حمایت‌ می‌نماییم.
زنجانی تصریح کرد: ما در مجموعه‌ی کانون استان این آمادگی را داریم که با این مجموعه‌ها به‌عنوان حلقه‌های میانی در ارتباط باشیم و از ظرفیت‌های کانون برای این کار استفاده کنیم.
مدیرکل استان تاکید کرد: این کار خوبی هم که حلقه‌ی میانی موسسه‌ی امام هادی(ع) مستقر در مرکز شماره ۱۳ ما در حال فعالیت است این اقدام خیر و بزرگ را انجام داده‌است که می‌تواند به رشد نظام تعلیم و تربیت استان کمک کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =