کد خبر: 339366
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۵
بازدید 95
برگزیدگان جشنواره نمایش کانون همدان معرفی شدند

با ٰٰٰٰٰٰٰٰٰرأی و نظر داوران نوزدهمین جشنواره نمایش، نمایش‌ قیچی که دنبال کار می‌گشت، آه سرزمین من در بخش نمایش کانون و نمایش قصه پر غصه از کبودراهنگ در بخش آزاد به عنوان برترین‌های این دوره از جشنواره هنرهای نمایش کودکان و نوجوانان استان همدان به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون همدان، اختتامیه جشنواره هنرهای نمایش کودک و نوجوان استان همدان با 10 گروه نمایش در سینما کانون برگزار شد. داوران این جشنواره لیلا رسولی مربی مسئول شماره یک همدان، احمد بیگلریان پیشکسوت تئاتر همدان و صیفی از پیشکسوتان تئاتر از ارشاد بودند.

با ٰٰٰٰٰٰٰٰٰرأی و نظر داوران برگزیدگان نوزدهمین جشنواره نمایش به قرار زیر اعلام شد.

برگزیدگان جشنواره نمایش کانون معرفی شدند

برگزیده طراحی بروشور  به «نمایش قیچی که دنبال کار می‌گشت» تعلق گرفت.

در طراحی لباس: رتبه اول طراحی به نمایش «قصه پر غصه» و رتبه دوم طراحی لباس به نمایش «خورشید مهربان» تعلق گرفت.

در بخش موسیقی مانی طهوری و آراد مرادی در نمایش «قیچی که دنبال کار می گشت» به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

برگزیدگان جشنواره نمایش کانون معرفی شدند

ستاره طاقتی احسن مربی مسئول مرکز شیرین سو در نمایش «گربه‌ها و خروس‌ها» بهترین طراحی صحنه و بهترین ساخت عروسک را انجام داده بود و حائز رتبه برتر شد.

بهترین بازیگران خانم: رتبه اول آرام غفوری محب در نمایش قیچی که دنبال کار می گشت، رتبه دوم پریسا زمانی در نمایش آه سرزمین من، رتبه سوم پگاه حمزه‌لویی در نمایش قصه پر غصه و حنانه مرادی فرزان قصه‌گوی نمایش سفری به همدان شایسته تقدیر شد.

برگزیدگان جشنواره نمایش کانون معرفی شدند

بهترین بازیگر آقا: رتبه اول علی چهاردولی در نمایش خورشید مهربانی،  سروش احمدی رتبه دوم نمایش خورشید مهربانی و  رتبه سوم امیرعلی نجفی در نمایش انتخاب.

در بخش نمایشنامه نمایش زرافه گردن دراز نوشته  اعظم کیانی و نسرین طاهری و نمایش سفری به همدان نوشته نوشین بیگلریان شایسته تقدیر اعلام شدند.

برگزیدگان جشنواره نمایش کانون معرفی شدند

در  بخش کارگردانی: رتبه اول آرام غفوری محب در نمایش قیچی که دنبال کار می‌گشت، رتبه دوم در نمایش قصه پر غصه، محدثه موسوی نامدار و رتبه سوم مینا هوشیار در نمایش آه سرزمین من شناخته شدند.

در پایان داوران نمایش‌های قیچی که دنبال کار می گشت به مربیگری  محمدجواد بختیاری از مرکز ۳ همدان و آه سرزمین من به مربیگری نوشین بیگلریان از مرکز ۳ همدان در بخش نمایش کانون و نمایش قصه پر غصه از کبودراهنگ را در بخش آزاد به عنوان برترین‌های این دوره از جشنواره هنرهای نمایش کودکان و نوجوانان استان همدان اعلام کردند و این سه نمایش به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

برگزیدگان جشنواره نمایش کانون معرفی شدند


 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =