کد خبر: 339456
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۲
بازدید 35
مربی کانون استان قزوین برگزیده مسابقه «عکس سال» کانون پرورش فکری شد

مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین به عنوان یکی از سه برگزیده مسابقه هنری «عکس سال» کانون در کشور معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری استان قزوین، فراخوان مسابقه عکاسی «عکس سال» فروردین ۱۴۰۳ از سوی معاونت فرهنگی کانون ویژه مربیان و کارکنان کانون پرورش فکری منتشر شد.

در این راستا «رهبر جعفری» مربی فرهنگی کانون استان قزوین به عنوان برگزیده  این رقابت هنری معرفی شد.

در این مسابقه هنری از مربیان و کارکنان کانون خواسته شده بود تا از گالری عکس‌های گوشی خود یک عکس را به عنوان «عکس سالِ کانون» انتخاب و با یک تیتر و توضیح مناسب در پیام‌رسان بله به معارنت فرهنگ کانون ارسال کنند.

داوری آثار دریافتی را مامک یحیی‌پور عکاس و رییس گروه هنرهای تجسمی و فرزانه رحمانی نویسنده و کارشناس ادبیات کودک و نوجوانِ مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری بر عهده داشتند.

بر اساس این خبر، اعضای داوری از میان ۲۸۸ عکس رسیده به دبیرخانه این رویداد، در مرحله اول ۴۰ اثر را به عنوانِ عکس برتر و در مرحله دوم سه اثر را به عنوان برگزیده معرفی کردند.

«نگاه خلاق عکاس به موضوع»، «هماهنگی عکس با موضوع»، «انتخاب عنوان جذاب و هماهنگ با موضوع» و «هماهنگی عنوان با عکس» از شاخص‌های انتخاب عکس بود که در انتشار فراخوان مسابقه عکاسی مدنظر قرار داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =