معاون فرهنگی کانون مطرح کرد؛
باید به ظرفیت های مردمی اجازه بدهیم وارد کانون شوند

معاون فرهنگی کانون در دیدار های جدا گانه ای با مسئول فتای خوزستان و دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان خوزستان گفت : باید به ظرفیت های مردمی اجازه دهیم وارد کانون شوند و در کانون فعالیت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان، فرهاد فلاح روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، در نشست های جداگانه ای با مسئول فتای خوزستان (فعالین تربیتی استان خوزستان) و دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان خوزستان دیدار کرد.

فلاح در این دیدارها ضمن تشریح سیاست گزاری های جدید کانون به اثرگذاری کانون در عرصه های مختلف برای کودکان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: کانون یک ظرفیت بسیار بزرگ با تاریخی طولانی است و عمده فعالیت کانون با کتاب و کتابخوانی بوده و کتابخانه های آن از جمله کتابخانه هایی است که در آن سکوت معنایی ندارد و سایر فعالیت ها از قبیل قصه گویی، سرود، تئاتر و... با محوریت کتاب ها برگزار می شود.

معاون فرهنگی کانون، با اشاره به ظرفیت های موجود در کانون از قبیل کتاب،اسباب بازی، فیلم سازی،عروسک سازی ،تماشاخانه و کتابخانه های سیار و... بر لزوم همکاری با ظرفیت های مردمی جهت نقش آفرینی موثر در جامعه پردازی آینده ایران تاکید کرد و گفت: باید به ظرفیت های مردمی اجازه بدهیم وارد کانون شوند و انجام بسیاری از فعالیت ها را به آنان بسپاریم. حجت‌الاسلام یزدانپرست مسئول فتای خوزستان، ضمن اشاره به اینکه فعالیت های تربیتی ستاد معراج از سال ۸۸ با کار در مدارس آغاز شد، بر لزوم انجام فعالیت های تربیتی با همکاری کانون پرورش فکری تاکید کردند.

معاون فرهنگی کانون مطرح کرد؛
باید به ظرفیت های مردمی اجازه بدهیم وارد کانون شوند

همچنین حجت الاسلام سلطلانی دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان خوزستان، در نشستی که با فلاح داشت گفت: خوزستان سرزمین فرصت هاست و ظرفیت های بزرگ مردمی دارد که باید این ظرفیت ها را جهت دهی کرد تا بتوان از آن ها در عرصه های مختلف در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استفاده کرد.

حجت‌الاسلام سلطانی، استفاده از ظرفیت تشکل های بانوان را یکی از اولویت های این همکاری ها دانست و گفت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان زیرساخت این همکاری ها را دارد و می تواند از ظرفیت بانوان در زمینه های مختلف ادبی، هنری و... استفاده کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =