تجلیل از معلمان همکار در برنامه‌ی ملی کانون- مدرسه در البرز

مسوولان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با حضور در مدارس یا دعوت معلمان در مرکز کانون از همکاری این عزیزان در اجرای برنامه‌ی ملی کانون- مدرسه تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز،این طرح به گفته‌ی معاون فرهنگی کانون کشور یکی از فعالیت‌های بین نهادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش است که قدمت آن به چند دهه می‌رسد که سال‌های گذشته با شیوه‌ و روش‌های خاصی برگزار شده است.

 هدف این طرح آشنایی و اتصال دانش‌آموزان به ظرفیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است تا امکانات، توانایی‌ها و ظرفیت‌های کانون پرورش فکری در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد.

این طرح در سال تحصیلی جاری به عنوان  برنامه ملی تبدیل شده است و  بر اساس دو شیوه اجرا شد که شیوه اول حضور اعضای برتر و شاخص کانون به عنوان «کانون یاران»در مدارس و تبلیغ فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بود شیوه‌ی دیگر حضور دانش آموزان در مراکز کانون و شرکت آنان در فعالیت‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی بود.

بر همین اساس تعدادی از کادر اجرایی و معلمان مدارس در نقاط مختلف شهر کرج و استان البرز با مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اجرای این طرح همکاری کردند.

مسوولان مراکز مختلف  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان نیز به پاس این همکاری در روزهای مختلف هفته‌ی معلم با مراجعه به مدارس و یا دعوت این عزیزان به مرکز با اهدای لوح سپاس از سوی مدیرکل کانون البرز،  از زحمات این بزرگواران تجلیل کردند.

تجلیل از معلمان همکار در برنامه‌ی ملی کانون- مدرسه در البرز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =