شورای فعالیت‌های ادبی مراکز کانون با حضور نوجوانان تشکیل می‌شود

مدیر کل کانون استان در نشست تجلیل از نوجوانان راه یافته به باشگاه کشوری قاف از تشکیل شورای فعالیت‌های ادبی مراکز کانون با محوریت نوجوانان توانمند و مستعد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی در این نشست که به مناسبت روز دختر و به میزبانی مجتمع کانون تبریز برگزار شد علی بینش با اشاره به موفقیت نوجوانان مستعد و توانمند استان در راه یابی به باشگاه کشوری قاف این حضور فعال و نشان از وجود استعدادهای ناب ادبی در استان و در جمع نویسندگان و شاعران  آینده کشورمان دانست.

وی با اشاره به اینکه بهره‌مندی از نظرات و دیدگاه‌های نوجوانان در بهبود روش‌ها و ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌ها مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از محوری‌ترین برنامه‌های سال جاریست تاکید کرد: در همین راستا شورای فعالیت‌های ادبی مراکز کانون با عضویت جمعی از نوجوانان مستعد و با نظارت و برنامه‌ریزی واحد آفرینش‌های ادبی کانون استان تشکیل می‌شود.

وی در عین از تشکیل باشگاه‌های هنری و ادبی نوجوانان در سطح استان از تابستان سال جاری خبر داد.

در این جلسه که معاون فرهنگی، کارشناس مسئول آفرینش‌های ادبی و مربی مسئول مجتمع فرهنگی هنری تبریز نیز حضور داشتند نوجوانان راه یافته به باشگاه کشوری قاف با ارائه نکته نظرات در خصوص فعالیت‌های ادبی کانون پرداختند.

زهرا شریفی عضو مرکز شماره ۱ کانون تبریز، سما شیدایی عضو مرکز مجتمع فرهنگی هنری تبریز، کیمیا موسوی و محدثه پاکرو اعضای مرکز شماره ۶ کانون تبریز،نوجوانان راه یافته به باشگاه کشوری قاف (باشگاه استعدادهای برتر ادبی شعر و در عرصه شعر و داستان) از استان آذربایجان شرقی هستند که حضور فعالی در جلسات این باشگاه دارند.

در این جلسه اسرا عبداللهی کانون یار مرکز مجتمع کانون تبریز شعر زیبا به مناسبت روز دختر قرائت کرد.

تقدیر از این اعضای موفق از دیگر برنامه‌های این جلسه بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =