جشن روز دختر در مراکز فرهنگی‌هنری سیستان و بلوچستان

مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سیستان و بلوچستان با برپایی ویژه‌برنامه‌هایی میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر را جشن گرفتند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، جشن میلاد حضرت معصومه(س) در مراکز فرهنگی‌هنری کانون استان برگزار شد.

برگزاری فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی که همواره سرلوحه‌ی کانون برای برگزاری ویژه‌برنامه‌ها بوده، در این روز نیز مورد استفاده مربیان بود و لحظه‌هایی سرشار از فعالیت‌های پویای کانون برای کودکان و نوجوانان رقم زد.

معرفی وقایع و ایام و معرفی شخصیت حضرت معصومه، در قالب فعالیت‌هایی چون نمایش عروسکی و سرود، سفالگری و قصه‌گویی دریچه‌هایی بودند به شناخت این شخصیت بزرگ، که با استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری، تاثیر آن بیشتر شد.

کاردستی، معرفی کتاب، شعر خوانی، برگزاری مسابقه برای اعضا، پخش فیلم  و اهدای کتاب دیگر فعالیت‌هایی بود که در این روز اجرا شد.

تجلیل از اعضای دختر بخش قابل تحسین دیگری بود که در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان انجام شد.

مراکز فرهنگی‌هنری چابهار، دلگان، سراوان، هیرمند، زیباشهر، شماره یک و دو خاش، شماره یک، دو، چهار و پنج زاهدان، میرجاوه، بزمان، شماره یک و دو ایرانشهر، کنارک، نیکشهر و سرباز و سیار شهری و روستایی زاهدان از جمله مراکزی بودند که ویژه برنامه روز دختر را برای اعضا و دانش‌آموزان برگزار کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =