کد خبر: 339803
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰
بازدید 102
معرفی برگزیدگان مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی لرستان

مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان ویژه استان لرستان در شهر خرم آباد با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان لرستان، مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان شامگاه ۲۲ اردیبهشت ماه با معرفی برگزیدگان در سالن اجتماعات کانون در خرم آباد به کار خود پایان داد.
نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودک و نوجوان به صورت سراسری در حال برگزاری است که مرحله استانی آن در لرستان با رقابت ۸ گروه نمایشی شامل چهارگروه نمایشی کانونی و چهارگروه نمایشی آزاد برگزار شد وسه اثر برگزیده برای رقابت در بخش کشوری انتخاب شدند.
براساس این خبر: هیئت داوران این جشنواره شامل فرزاد زیدی‌نژاد، مژگان فرضی‌پور، مسلم صالحی و علی‌رضا آقایی به عنوان ناظر برگزیدگان را به شرح زیر معرفی کردند:

بازیگری:
امیرمحمد خدایی با نمایش صدای چرخ خیاطی از شهرستان بروجرد در بخش آزاد
نیل لک با نمایش جادوی بی جنبل از شهرستان ازنا در بخش آزاد
پریا حفیفی با نمایش دختران آفتاب از مرکز شماره ۲ کانون الیگودرز
پرنیا امینی پور با نمایش جنگ بی نهایت  از مرکز شماره ۲ کانون الشتر

ساخت عروسک:
سیمین غضنفریان با نمایش اگر دیوها زنده بمانند از مرکز شماره ۴ کانون خرم آباد

موسیقی:
حسام الدین شریعتمداری نمایش صدای چرخ خیاطی از شهرستان بروجرد در بخش آزاد 

گریم:
مهدید فتاحی با نمایش جادوی بی جنبل از شهرستان ازنا در بخش آزاد

نویسندگی: 
حسام الدین شریعتمداری با نمایش صدای چرخ خیاطی از شهرستان بروجرد در بخش آزاد 

کارگردانی:
حسام الدین شریعتمداری با نمایش صدای چرخ خیاطی از شهرستان بروجرد در بخش آزاد 
سمیه یوسفوند با نمایش جنگ بی نهایت از مرکز شماره ۲ کانون الشتر

شایسته تقدیر:
تهمینه امرایی با نمایش لبخند صحرا از مرکز کوهدشت
زهرا نعمت الهی دختران آفتاب از مرکز شماره ۲ کانون الیگودرز

گروه های برگزیده و راه یافته به مرحله کشوری:
نمایش صدای چرخ خیاطی به کارگردانی حسام الدین شریعتمداری
نمایش جنگ بی نهایت به کارگردانی سمیه یوسفوند
طعم خوش نیش به کارگردانی معصومه گودرزی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =