آغاز دهه کرامت و بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)و روز دختر

به مناسبت آغاز دهه کرامت و بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)و روز دختر ویژه برنامه ی زیباترین گل هستی در مرکز فرهنگی هنری پارک لاله بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان، سید حمیده حسینی مربی مسئول مرکز گفت: مرکز  فرهنگی هنری پارک لاله بندرعباس با حضور 65نفر از مادران و اعضا و با همکاری پایگاه بسیج علی بن ابیطالب (ع) فعالیت هایی از قبیل: قرائت قرآن، معرفی شخصیت حضرت معصومه(س)،مولودی خوانی،قصه گویی و اجرای مسابقه به مناسبت بزرگداشت ولادت حضرت معصومه (س) اجرا کرد.
حسینی  بیان کرد: با آغاز دهه کرامت و به مناسبت روز دختر این ویژه برنامه با ابتدا با قرائت قرآن توسط گلسا قاسمی فر ،سخنرانی فاطمه جوذری کارشناس حوزه علمیه شهرستان بندرعباس در ارتباط با مقام حضرت معصومه سلام الله علیها به عنوان یک الگوی مناسب برای دختران و مسئله حجاب و عفاف،آغازشد.

آغاز دهه کرامت و بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)و روز دختر
وی افزود: شعرخوانی توسط عضو، مسابقه بهترین جمله تقدیم به دخترم، هدیه به  اعضای فعال و با اخلاق کانون توسط فعال حلقه های مردمی کانون و مادران اعضا از مهم ترین بخش های این جشن بود.

آغاز دهه کرامت و بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)و روز دختر
گفتنی است، در این برنامه نشستی با حضور اعضای پسر در ساعات اولیه و سپس اعضای دختر در ساعت مقرر، با محوریت زندگی حضرت معصومه(س) و فضایل اخلاقی و الگوپذیری از اسوه طهارت و عفت حضرت معصومه(س)، مساله حجاب و عفاف و پرسش و پاسخ در این زمینه از دیگر برنامه هایی این مرکز بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =