کد خبر: 339926
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹
تبیین برنامه‌های ۱۴۰۳ کانون کرمانشاه

در حاشیه‌ی جلسه‌ی حوزه‌ای، تبیین برنامه‌های ۱۴۰۳ کانون کرمانشاه انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی کانون کرمانشاه، در حاشیه‌ی جلسه‌ی حوزه‌ای، تبیین برنامه‌های ۱۴۰۳ کانون کرمانشاه انجام گرفت.
محمد خیاط زنجانی مدیرکل کانون استان، گفت: با این دور هم جمع شدن‌ها در این خانواده‌ی کانونی همه‌چیز تمام، گرم و صمیمی برکت می‌بخشید و باید اشاره داشت که هر یک از شما عزیزان منشا خیر و اثر هستید و جریان‌ساز یک حرکت بزرگ که در عرصه‌ی تربیت کودکان و نوجوانان این مرز و بوم شکل می‌گیرد.
وی افزود: اگر قرار است تحولی در جامعه صورت پذیرد بایداز کودکان و نوجوانان آغاز و به آنها پرداخته شود، در واقع ما با مسئولیتی که داریم می‌توانیم در تعیین آینده‌ی کشور سهیم باشیم و با جهادی که می‌کنیم و حضوری که داریم در آینده‌ی تربیتی نقش داریم.
زنجانی تصریح کرد: به دلیل صفا و صمیمیتی که بین خانواده‌ی کانون هست و جمع متفاوتی که دارد جنس چالش‌های آن هم با دیگر جاها فرق می کند؛ ما برای اجرایی شدن بهتر فعالیت‌ها و ایجاد وحدت رویه در امور، یکی از مجموعه‌هایی هستیم که جلسات بسیاری را برگزار می‌نماییم.

تبیین برنامه‌های ۱۴۰۳ کانون کرمانشاه
مدیر کل کانون استان تاکید کرد: ما نه فقط یک استان بلکه یک هدایت‌کننده‌ی جریان در سطح ملی می‌باشیم و به همت شما عزیزان، چه بسیار اتفاقاتی که در استان به وقوع پیوسته و بعد ملی پیدا نموده و اینها حاصل تلاش همه‌ی شما عزیزان است؛ در واقع اتفاقات خوبی در حال رقم خوردن هست و در مجموعه‌ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه دغدغه‌های خوبی داریم که در بخش‌های مختلف پیگیر آن هستیم.
در ادامه محمد خیاط زنجانی مدیرکل کانون استان، برنامه‌های سال ۱۴۰۳ را تبیین نمود؛ سپس علی مظفری معاون اداری و مالی و منیژه‌السادات حسینی کارشناس مسئول فرهنگی، ادبی و هنری کانون استان هر یک در حیطه‌ی تخصصی خود به ارائه‌ی توضیحات کاملی در مورد برنامه‌های پیش رو (به خصوص ایام تابستان) و فعالیت‌های در حال انجام، پرداختند.
در انتها نیز به سوالات و ابهامات همکاران کانون استان در زمینه‌های مختلف پاسخ داده شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =