همدلی و همراهی همکاران از نقاط قوت کانون استان قزوین است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در گردهمایی بهارانه کارکنان استان همدلی و همراهی همکاران را از نقاط قوت و مایه پیشبرد اهداف مجموعه دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری استان قزوین، در تاریخ ۲۴ اردیبهشت  ۱۴۰۳ گردهمایی بهاری کارکنان کانون استان قزوین با حضور مدیرکل کانون در مجموعه .تفریحی-گردشی پردیس قزوین برگزار شد

در نشست نهایی این گردهمایی سیدعلی اکبر موسوی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین همدلی و همراهی همکاران را از نقاط قوت و اثرگذار در استان دانست و خواستار تلاش بیشتر برای پویایی و به‌روز شدن فعالیت‌ها در سطح مراکز فرهنگی و هنری استان شد.

وی درادامه با تاکید بر شرکت همکاران در فراخوان‌ها، جشنواره و مهرواره های کانون را فرصت نشان دادن محصول و میوه کار کانون دانست و خواستار شرکت پررنگ‌تر همکاران در آنها شد.

پیگیری در زمینه طرح کانون‌یاران و ایجاد زمینه تعامل سازنده با مسئولان در سطح استان از دیگر موارد موردتاکید مدیرکل کانون استان قزوین بود.

در ادامه پیشنهادها و نظرات همکاران کانون در سطح استان طرح و مورد بررسی و رایزنی قرار گرفت.

برپایی کارگروه‌های تخصصی فرهنگی، ادبی، هنری و عمرانی برای بررسی شرایط کنونی و طرح درخواست‌ها و انتظارت کارشناسان ستاد و مراکزفرهنگی و هنری، نشست پرسش و پاسخ و گفتگوی کارشناسان واحدهای مختلف با همکاران برای تبیین اولویت‌ها ، برگزاری کارگاه آموزشی ساخت عروسک«نه» در راستای طرح یاریگران زندگی و قدردانی از همکاران برگزیده در فراخوان‌های اخیر کانون از دیگر بخش‌های این گردهمایی بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =