هر روز با «قفسه» کانون پرورش فکری در نمایشگاه کتاب تهران

برنامه «قفسه» عنوان ویژه برنامه‌ای است که هم‌زمان با برگزاری سی‌وپنجمین نمایشگاه کتاب در غرفه کانون پرورش فکری اجرا و در سکوهای اینترنتی شاد و روبیکا پخش می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این برنامه که با محوریت کتاب و کتابخوانی تهیه شده است با اجرای مژده لواسانی و حسین کلهر به گفت‌وگو با چهره‌های مختلف می‌پردازد.

براساس این خبر حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهمان اول این برنامه بود و به بیان مطالبی درباره کتاب و فعالیت‌های کانون پرداخت.

برنامه «قفسه» تاکنون میزبان مهمانانی چون الهه رضایی(مجری)، سیدجواد هاشمی (بازیگر و کارگردان)، منصوره مصطفی‌زاده (نویسنده و فعال حوزه کتاب)، حجت‌الاسلام محمدحسین پورثانی (معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش) و وحید خسروی (کارشناس و مربی کانون) بوده؛ امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ نیز رضا فیاضی (بازیگر و نویسنده) مهمان این برنامه است.

مرور اخبار حوزه کتاب و کتابخوانی، اهمیت کتاب وکتاب‌خوانی و خاطره‌گویی مهمانان از کانون پرورش فکری از دیگر بخش‌های این برنامه است.

1160480.jpg

همچنین در ادامه برنامه «قفسه»، ویژه‌برنامه «مل مل» عروسک محبوب کودکان، هر روز در غرفه کانون پرورش فکری تا روز ۲۶ اردیبهشت اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان نمایشگاه کتاب هر روز ساعت ۱۶ تا ۱۹ برنامه «قفسه» و «مل مل» را به‌صورت مجازی از شبکه شاد و روبیکا دنبال کنند.

یادآوری می‌شود این برنامه‌ها از تولیدات اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سالن‌های ناشران کودک و نوجوان، ناشران عمومی، ناشران آموزشی (ویژه کانون زبان) و بخش مجازی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی https://book.icfi.ir/ حضور دارد.

سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =