خاطره‌ای پرشور و صمیمی در روز ارتباطات و روابط عمومی(کانون سیستان و بلوچستان)

اعضای کودک و نوجوان مرکز فرهنگی‌هنری شماره چهار زاهدان(سیستان و بلوچستان) در روز ارتباطات و روابط عمومی در نشستی صمیمانه میزبان کارشناس روابط عمومی کانون استان بودند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، ویژه برنامه گرامی‌داشت روز ارتباطات و روابط عمومی در مرکز فرهنگی‌هنری شماره چهار زاهدان برگزار شد.

امروز، ۲۷ اردیبهشت ماه، که روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اتفاقی جالب و صمیمی رقم خورد.

در این روز، اعضای عزیز مرکز فرهنگی‌هنری شماره چهار زاهدان، که ذوق و شوق خاصی در فعالیت‌های مرکز دارند، با ابتکار و خلاقیت خود، برنامه‌ای شاد و پرنشاط را به مناسبت این روز تدارک دیدند و من، به عنوان مسئول روابط عمومی کانون، افتخار داشتم که در این برنامه حضور داشته باشم.

برنامه با صحبت‌های دو تن از مجریان توانمند مرکز آغاز شد. آنها با لحنی جذاب و گیرا، پیشینه روابط عمومی و رسالت مهم آن را برای حاضران شرح دادند و به نقش کلیدی این حوزه در دنیای امروز اشاره کردند.

در ادامه، مسابقه‌ای جالب با عنوان «تیترنویسی خلاقانه» برگزار شد. در این مسابقه، از شرکت‌کنندگان خواسته شد تا با استفاده از ذوق و خلاقیت خود، تیترهای جذاب از اتفاق‌های مورد علاقه خود، را خلق کنند.

در پایان این بخش، نوبت به داوری تیترها توسط من رسید. بررسی تیترهای خلاقانه و پرشور شرکت‌کنندگان، کار دشواری بود، اما در نهایت و پس از گفت‌وگو در مورد همه تیترها، تصمیم گرفتم که همه را برگزیده اعلام کنم.

بخش دیگری از برنامه، مصاحبه‌ای صمیمی با من بود. در این مصاحبه، به پرسش‌های جالبی در مورد روابط عمومی، چالش‌ها و  فرصت‌های آن در دنیای امروز و همچنین نقش روابط عمومی در کانون پاسخ دادم.

در پایان این برنامه خاطره‌انگیز، اعضای عزیز کانون با  هدیه‌ای ارزشمند به روابط عمومی کانون، قدردانی خود را ابراز کردند.

عکس دسته جمعی در کنار این عزیزان، یادگار روزی پرشور و صمیمی بود که بدون شک در خاطرم تا همیشه باقی خواهد ماند.

این روز به من نشان داد که روابط عمومی فقط یک حوزه تخصصی در دنیای بزرگسالان نیست، بلکه کودکان و نوجوانان نیز با اهمیت این حوزه آشنا هستند و با ذوق و شوق و خلاقیت خود، می‌توانند نقش موثری در ارتقای فرهنگ روابط عمومی ایفا کنند.

از صمیم قلب از ابتکار و خلاقیت اعضا و مریم میرزایی، مربی- مسئول مرکز، مهسا عرب مربی هنری، وحیده جعفری مربی ادبی و قاسم سرحدی، همکار همیشه همراه کانون، در برگزاری این برنامه صمیمانه تشکر می‌کنم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =