نشست صمیمی با اتحادیه‌ی انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی

در نشست صبحگاهی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری با ریاست و اعضای اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان این استان بر استفاده از ظرفیت مراکز برای حضور اتحادیه و برنامه‌های اوقات فراغت تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری، در نشست صبحگاهی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان چهارمحال و بختیاری با ریاست و اعضای اتحادیه‌ی انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان که روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار شد، چگونگی استفاده از پتانسیل‌های هر دو ارگان جهت هرچه پربارتر کردن اوقات فراغت کودکان و مخصوصا نوجوانان بررسی شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در تعریف ظرفیت‌های کانون به حاضرین گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بهره‌مندی از نیروهای متخصص و باتجربه می‌تواند کودکان و نوجوانان را به سرمنزل مقصود برساند. وی گفت: هدف کانون مخاطب محوری، مرکز محوری و نوجوان محوری‌ست، برای همین منظور ما سعی داریم به نوجوانان بیشتر از قبل بپردازیم و بیشتر فعالیت‌های خود را صرف نوجوانان کنیم.

روح‌الله واحد در ادامه گفت: قصد کانون این است که شاخه‌های شهرستانی اتحادیه‌ی انجمن‌های اسلامی به مراکز کانون متصل شوند و این رویداد در تمامی شهرستان‌ها برای اجرای برنامه‌های مشترک انجام می‌شود. وی ادامه داد: برای این منظور در ایام محرم امسال طرح هر هیئت یک کتابخانه را شروع می‌کنیم و به صورت آزمایشی سه هیئت شاخص انصارالمهدی را انتخاب کرده و از کتابخانه آنها رونمایی می‌شود.

در ادامه ریاست انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی استان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دارای قابلیت‌های فراوانی در جهت تربیت و پرورش کودک و نوجوان انقلابی است و بیشتر فعالیت‌های ما در انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با فعالیت‌های کانون همسو و مشترک هستند.

جهانبازی ادامه داد: برای شروع می‌توانیم از ظرفیت یکی از مراکز به صورت آزمایشی برای حضور اتحادیه و برنامه‌های اوقات فراغت استفاده کرده و این فعالیت را به مراکز دیگر گسترش دهیم. وی ادامه داد: یکی از فعالیت‌های بسیار جذب کننده برای کودک و نوجوان امروز فعالیت نجوم و ستارگان در آسمان‌نمای کانون است که از آن می‌توان در جهت جذب مخاطب استفاده نمود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =