مربیان ما در کانون کرمانشاه مشتاق علم‌آموزی هستند

در پنجمین نشست شورای فرهنگی توسط مدیرکل کانون استان عنوان کرد: مربیان ما در کانون کرمانشاه مشتاق علم‌آموزی هستند.

به گزارش روابط عمومی کانون کرمانشاه، در پنجمین نشست شورای فرهنگی توسط مدیرکل کانون استان عنوان کرد: مربیان ما در کانون کرمانشاه مشتاق علم‌آموزی هستند.
محمد خیاط زنجانی مدیرکل کانون استان با اشاره ایام مبارک دهه‌ی کرامت گفت: امیدوارم که بهره‌ی کافی از ایام دهه‌ی کرامت که سرشار از زیبایی و برکت است برده باشیم و خوشبختانه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه هم برنامه‌های متنوعی متناسب با این ایام برگزار شد.
وی ضمن اشاره به برنامه‌های کانون استان در هفته‌ی گذشته افزود: با همت شما عزیزان نشست حوزه‌ای به نحو مطلوب و با بازخوردهای خوبی برگزار شد. اجرای برنامه‌ی بازی‌دراز نیز با اهتمام مربی مسئول سرپل‌ذهاب و دیگر همکاران کانون استان که در این محل مستقر شدند، عملکرد مقبولی داشت؛ بحث کتابخوانی مرصاد نیز در حال انجام است، در سر فیروزآباد نیز با بخشدار نشست خوبی برگزار شد و سبب شد تا با نقش‌آفرینی کانون کتابخانه‌های تخصصی مردم‌محور در سر فیروزآباد و دیگر مناطق راه‌اندازی شود.

مربیان ما در کانون کرمانشاه مشتاق علم‌آموزی هستند
زنجانی بیان داشت: با توجه به اینکه نجوم موضوع جذابی است و باید روی آن سرمایه‌گذاری شود در هفته‌ی نجوم نیز علاوه بر برنامه‌های مرتبط با این ایام دوره‌های آموزشی برای همکاران کانون کرمانشاه برگزار شد و با توجه به استقبالی که انجام گرفت نشان‌گر این بود که مربیان ما مشتاق علم‌آموزی هستند؛ در عین حال باید فعالیت‌های علمی را جدی بگیریم و روی آنها برنامه‌ریزی داشته باشیم.
در ادامه موضوعات مختلفی طرح شد از جمله: فراخوان تربیت مربی، راه‌اندازی فروشگاه مرکز شماره ۲، تعیین تکلیف مراکز بدون نیرو و سیارهای روستایی، نحوه‌ی برگزاری کارگاه‌ها و فعالیت‌های تابستانی، تعیین زمان‌بندی جشنواره‌ی شهر محبت، آیین آغاز تابستان، راه‌کارهای شیوه‌های جذب عضو در مراکز کانون استان، راه‌های معرفی کانون و کارگاه‌های آن، تبلیغات محیطی و... از مباحثی بود که طرح شد و مورد بررسی قرار گرفت و در مورد هر یک از آنها به تفصیل بحث و گفتگو شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =