کد خبر: 341028
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۳
بازدید 30
آغاز دوره‌ تربیت مربی سرود در البرز

دوره سه روزه تربیت مربی سرود با حضور علاقه‌مندان از امروز در مرکزمجتمع کانون کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز، اولین دوره‌ی تخصصی تربیت مربی سرود در استان البرز،  به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با مشارکت  اداره کل آموزش و پرورش استان، از روز دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ در مرکز مجتمع برگزار شد؛ این دوره تا روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ با حضور علاقه‌مندانی که از زمان اعلام فراخوان تا کنون ثبت نام کرده‌اند، ادامه خواهد داشت.

گفتنی است مسعود نکویی مدرس دوره و از اساتید کشوری در اولین جلسه این نشست آموزشی در خصوص خودنگری و دیگر نگری و نقس اساسی مربی در تربیت کودکان و نوجوانان و تفاوت توسعه و موفقیت و مرز این دو سخن گفت و انسان توسعه یافته را انسانی جمع گرا و دارای جذابیت درونی خواند.

این هنرمند در ادامه در خصوص تفاوت‌های خانواده، گروه و تیم برای حاضران سخن گفته و افزود مربی باید ابتدا خودش را خوب شناخته و با تقویت ویژگی‌های مثبت به پیشرفت کار تیمی کمک کند.

این مدرس که تا کنون توانسته موفقیت‌های ملی وبین المللی زیادی را در کارنامه‌ی کاری خود در حوزه‌ی سرود ثبت کند و حدود چهل کتاب در این زمینه تالیف کرده است، در ادامه به تعریف سرود، هدف و محتوای سرودها، لزوم تناسب محتوا با مناسبت،آواز در جهان، اولویت سرود و  مشخص کردن مسیر برای کودکان و نوجوانان برای شرکت کنندگان سخن گفت.

گفتنی است علاقه‌مندان شرکت کننده در این دوره که اغلب مربیان و معلمان مدارس هستند، قرار است در این سه روز با نحوه‌ی تشکیل گروه، انتخاب شعر و موسیقی  و دیگر نیازهای تشکیل گروه سرود برای کودکان و نوجوانان آشنا شوند.

در پایان دوره  و پس از کسب امتیاز لازم توسط شرکت کنندگان، گواهی پایان دوره به شرکت کنندگان، اهدا خواهد شد.

گزارش تصویری

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =