اجرای بیش از دویست برنامه در کمیته کودک و نوجوان

مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اجرای برنامه های فرهنگی، هنری، ادبی، اسلامی و علمی سی و نهمین سالگرد انقلاب را گرامی می دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان: فرزاد رحیمی مدیر کل کانون استان و مسوول کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه ی فجر سال 96  از اجرای بیش از دویست برنامه فرهنگی، هنری و ادبی، اسلامی و علمی  با حضور کودکان و نوجوانان سراسر استان خبر داد.

وی آشنایی کودکان و نوجوانان با آرمان ها و اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از جمله اهداف این کمیته عنوان کرد و افزود: در برنامه های پیش بینی شده این کمیته قرار است زمینه حضور پرشکوه این قشر در آیین های بزرگداشت ایام الله دهه ی مبارک فجر ایجاد شود.

مدیر کل کانون گرامی داشت ایام فاطمی در آغازین روزهای دهه ی مبارک فجر را از جمله برنامه های کانون در راستای فعالیتهای مذهبی دانست و افزود: برنامه هایی جهت بزرگداشت این ایام در مراکز کانون در نظر گرفته شده است که طی روزهای 12 الی 15 بهمن ماه اجرا خواهد شد.

رحیمی با تاکید بر شادی بخشی و نشاط در میان کودکان و نوجوانان، این برنامه ها را محرکی برای ترقیب و تشویق کودکان و نوجوانان و ایجاد انگیزه جهت نقش آفرینی خود جوش در برگزاری مراسم دهه ی فجر عنوان کرد و افزود: متولیان و اجرا کنندگان اصلی این برنامه ها نو نهالان، کودکان و نوجوانان می باشند که در این عرصه توانمندی ها و مهارتهای خود را در قالبهای مختلف به نمایش می گذارند.

 مدیر کل کانون اجرای برنامه های غباروبی گلزار شهدا، برگزاری برنامه های مذهبی همزمان با دهه ی فاطمیه، ایستگاه نقاشی در روز 22 بهمن ماه، نواختن زنگ انقلاب در مهادی کودک و مدارس، برگزاری مسایقه ی ادبی، اکران رایگان فیلم در سینمای کودک شهرکرد، بازدید رایگان از آسمان نمای دیجیتالی کانون، برپایی جشنها، همایشها، کارگاهها، نشستهای مختلف و... را از جمله اقدامات این کمیته در این ایم عنوان کرد و افزود: هر کدام از دستگاههای ذی ربط کمیته نیز به تناسب رسالتها و اهداف سازمانی خود به اجرای برنامه خوهند پرداخت.

گفتنی است کمیته کودک و نوجوان استان با مسوولیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان متشکل از اداره کل آموزش و پرورش، سازمان صدا و سیما، اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره)، اداره کل بهزیستی و سازمان دانش آموزی است .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =