انتخاب پایان‌نامه‌های برتر علمی در جشنواره پویانمایی

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، فراخوان سومین دوره انتخاب پایان‌نامه‌ برتر علمی با محوریت انیمیشن را منتشر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این فراخوان از دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دعوت شده است که چکیده پایان‌نامه یا رساله نظری خود را برای بررسی و انتخاب در دو قالب word و pdf از طریق ایمیل به دفتر جشنواره ارسال کنند.

بر اساس این خبر، در فراخوان پایان‌نامه برتر تأکید شده است که چکیده آثار منتخب در کتاب جشنواره به چاپ می‌رسد و برای ارایه در پوستر به جشنواره دعوت و برای پوسترهای علمی راه‌یافته نیز گواهی ارایه، صادر می‌شود.

همچنین پایان‌نامه یا رساله‌هایی که امتیار لازم را کسب کنند فرصت ارایه در پنل علمی را خواهند داشت و بر اساس قوانین جشنواره و دانشگاه ذی‌ربط به صورت کتاب چاپ خواهد شد.

بر همین اساس، داشتن نمره بالای ۱۸ برای پایان‌نامه یا رساله، تاکید اصلی محتوای آن بر انیمیشن، دارای فایده و تأثیر از لحاظ نوآوری، دارای محتوا و کارایی برای انیمیشن ایران، حاوی نتایج پژوهش و واژگان کلیدی، ثبت و تایید در سامانه پارسای ایران‌داک، داشتن تاریخ دفاع از اول شهریور ۱۳۹۵ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۷ و شرکت نکردن در دوره‌های قبل جشنواره، از جمله شرایط شرکت در این دوره است.

علاقه‌مندان تا ۱۵ دی ۱۳۹۷ فرصت دارند چکیده آثار خود را به پست الکترونیک با نشانی info۱۵@tehran-animafestival.ir  ارسال کنند.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =