تقدیر از زنان شاغل در کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز زن

به مناسبت روز زن و مقام مادر از زنان شاغل در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن و روز مادر، ویژه برنامه متنوعی از سوی این اداره کل برگزار گردید. در ویژه برنامه ای که با حضور کبری اخلاقی نیا  مدیر کل کانون استان،  به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد از پرسنل زن اداره کل و مراکز فرهنگی هنری با ارائه  لوح تقدیر قدردانی عمل آمد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان نیز ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) انتخاب این روز بعنوان روز زن  به عنوان مقدس ترین الگوها برای زنان مسلمان جهان دانست و گفت: باید در زندگی با بهره گیری از دریای معرفت وکرامت آن بزرگ اسوه زنان عالم در مسیر خدمت به جامعه استفاده نماییم.

کبری اخلاقی نیا  افزود: زنان ایران اسلامی با حضور موثر در عرصه های مختلف اعتقادی، دینی، اجتماعی و فرهنگی نقش اساسی در ثبات و پایداری جامعه دارند.

وی معرفی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان مظهر عشق، مهر درخشان و صفابخش دل ها  عنوان کرد و ادامه داد: حرکت کودکان و نوجوانان در زندگی بر پایه فطرت است و کسانی‌که جویای خدایند باید پروردگار را در دل‌ها و چهره‌های کودکان جستجو کنند.

آذر صفایی نیا مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری نیز در این نشست به نقش مادران کانونی اشاره کرد و گفت: نقش شما مربیان کانون که علاوه بر نقش مربی بودن مادر نیز هستید بسیار حائز اهمیت است.

این مقام مسوول گفت : خوشا به سعادت شما که آهنگ کارتان صدای کودکان و نوجوانان است و چه صدایی خوشتر و بهتر از این صدا می تواند روح را طنین انداز کند.

وی افزود: کارمندان زن با نقش‌هایی چندگانه خود سرمایه بزرگی برای جامعه هستند که در صورت اتخاذ رویکردها و سیاست‌های مشوقانه این سرمایه به کار گرفته خواهد شد و رشد و توسعه را با سرعت و اطمینان بیشتری تضمین خواهد کرد .

صفایی نیا اظهار داشت: مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری، خانه امن کودکان و نوجوانان است و والدین به مربیان مراکز اعتماد کنند و فرزندان خود را به آنها بسپارند و برای ساختن آینده‌ای زیبا و روشن هم‌راه و هم‌پای آنها تلاش کنند.

گفتنی است کارکنان زن شاغل در کانون پروروش فکری کودکان و نوجوانان پیش از این برنامه با حضور در گلزار شهدای یاسوج به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =