اجرای طرح عیدانه‌کتاب در کانون استان قم

کانون استان قم، به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تعطیلات نوروز ۹۸ طرح عیدانه‌کتاب را از روز اول فروردین اجرا کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم، طرح عیدانه‌کتاب ویژه‌ی ایام نوروز به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت اعضا و میهمانان نوروزی در دو مرکز کانون استان قم برگزار شد.

این طرح، که برای دومین سال در کانون استان قم انجام می‌شد در دو مرکز شماره‌ی ۲ و ۹ در طول تعطیلات نوروزی از اول فروردین به میهمانان و زائران شهر قم و اعضای کانون خدمت‌رسانی کردند.

از عمده فعالیت‌های مربیان در این مراکز معرفی اقوام و آداب و رسوم ایران، سفره هفت‌سین، دید و بازدید، دوستی با طبیعت، بحث آزاد، قصه‌گویی، بازی و سرگرمی، مسابقه و اهدای جوایز، معرفی کتاب، روخوانی کتاب، نقاشی،  سفالگری، کاردستی و طرح‌های ادبی بود که از ساعت ۹ تا ۱۳ هر روز و در طول ایام نوروز ادامه داشت.

طرح عیدانه‌کتاب به منظور ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و تشویق کودکان و نوجوانان به مطالعه کتاب و حضور حداکثری کودکان و نوجوانان در محیط‌های فرهنگی حتی در ایام نوروز شکل گرفت که این مهم تا تحقق کامل این اهداف ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =