پایان کار غرفه فرهنگی‌هنری و ادبی کانون استان قم در نمایشگاه شب‌های فیروزه‌ای

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم که به صورت فعال در اغلب نمایشگاه‌های فرهنگی استان و حتی دیگر استان‌ها به فعالیت می‌پردازد امروز پس از یک هفته در شب‌های ماه مبارک رمضان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم٬ امروز پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ پس از یک‌هفته فعالیت در نمایشگاه شب‌های فیروزه‌ای ویژه ماه مبارک رمضان به کار خود پایان داد.

نمایشگاه شب‌های فیروزه‌ای که با همت سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری استان قم در محل ساختمان شهرداری مرکز برپا شده بود با همراهی ۱۵ نفر از مربیان در ۷ شب از ساعت ۲۲ الی ۳۰ دقیقه‌ بامداد انجام می‌شد که با استقبال خوب خانواده‌ها در ماه مبارک رمضان روبه‌رو شد.

در این غرفه‌ها کودکان و نوجوانان به همراه مربیان کانون استان قم به فعالیت‌های فرهنگی‌هنری و ادبی می‌پرداختند که شامل بازهای ادبی٬ نقاشی٬ خوشنویسی٬‌ رنگ و بازی٬‌ سفالگری٬ بازی‌های فکری٬ کاردستی٬ نمایش خلاق و پرورش خلاقیت بود.

در آخرین شب فعالیت این نمایشگاه از محمد تحصیلدار کارشناس روابط عمومی استان و مسئول غرفه‌ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم از طرف حسن ندافی، حجت‌الاسلام طباطبایی، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری قم و تهرانی دبیر اجرایی این نمایشگاه تجلیل شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =