قصه‌ و نمایش برای کودکان مبتلا به سرطان

مربیان و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان ویژه‌برنامه‌های قصه‌گویی و نمایش را با حضور کودکان مبتلا به سرطان در خانه ماپار اهواز برگزار کردند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مریم فهیم‌پور کارشناس هنرهای نمایشی و قصه‌گوی بین‌المللی و زهرا شوشتری مربی فرهنگی و کارگردان نمایش‌های عروسکی کانون هم‌زمان با برگزاری آیین اختتامیه دومین جشنواره فانوس در خانه ماپار اهواز با اجرای نمایش عروسکی و قصه‌گویی، کودکان سرطانی بیمارستان بقایی را شاد کردند.

در این برنامه که با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، سازمان زیباسازی شهرداری اهواز، کمپین تبلیغاتی هدف، خانه ماپار و بیمارستان بقایی اهواز برگزار شد از سوی کانون استان خوزستان به ۲۳ کودک شرکت‌کننده در این برنامه هدایایی به‌رسم یادبود اهدا شد.

این درحالی است که فراخوان دومین جشنواره هنری استانی ساخت فانوس به‌عنوان یکی از برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان در استان خوزستان منتشر شده بود.

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند خوزستانی تا ۹ خرداد ۱۳۹۸ فرصت داشتند تا سازه‌های فانوس خود را به دبیرخانه جشنواره فانوس ارسال کنند.

آیین اختتامیه دومین جشنواره فانوس شامگاه شنبه شامگاه شنبه یازدهم خردادماه ۱۳۹۸ در حالی با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، رئیس سازمان زیباسازی شهرداری اهواز و تنی چند از مسئولان و جمعی از علاقه‌مندان برگزار شد که در آن فانوس‌های ساخته شده کودکان و نوجوانان در جای‌جای خانه ماپار اهواز به نمایش درآمد و گروه‌های فرهنگی و هنری با اجرای ویژه‌برنامه‌های نمایش عروسکی، قصه‌گویی و اجرای تئاتر رونق‌بخش این برنامه بودند.

گفتنی است: از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان به کلیه شرکت‌کنندگان دومین جشنواره فانوس هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =