کارگاه‌های فرهنگی هنری مراکز کانون استان آذربایجان شرقی در اجتماع مردمی «روز عفاف و حجاب»

همزمان با هفته‌ی عفاف و حجاب، کارگاه فرهنگی و ادبی کانون در محل اجتماع بزرگ مردمی تبریز و برخی از شهرهای استان با شعار «میراث ایرانی، گرایش جهانی» با حضور کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون آذربایجان شرقی، مراکز کانون استان در هفته‌ی عفاف و حجاب برنامه‌ها و فعالیت‌های متنوعی برگزار کردند و حضور در اجتماعات بزرگ مردمی دفاع از حریم خانواده با شعار «میراث ایرانی، گرایش جهانی» با برپایی کارگاه های فرهنگی هنری، از شاخص‌ترین این فعالیت‌ها بود.

جلسات‌ بحث آزاد با حضور دختران نوجوان مراکز، فعالیت‌های هنری و ادبی، شعرخوانی، قصه‌گویی، معرفی کتاب، معرفی سیره و رفتار عملی حضرت زهرا(س) و حضرت معصومه‌(س)، تقدیر از اعضای باحجاب مراکز و برپایی کارگاه‌های هنری و ادبی در مسیر راهپیمایی  و اجتماعات مردمی از جمله برنامه‌های اجرا شده در هفته عفاف و حجاب بود.

کارگاه فرهنگی، هنری و ادبی کانون تبریز در محل اجتماع  مردمی مدافعان حریم خانواده با استقبال خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان با فعالیت‌هایی چون؛ چاپ سربند با موضوع عفاف و حجاب، کارگاه‌های هنری و ادبی با شعار «میراث ایرانی، گرایش جهانی» برپا بود.

کارگاه‌هایی نیز توسط مراکز کانون در شهرستان‌ها به همین مناسبت در مسیر راهپیمایی‌های مدافعان حریم خانواده برپا، و با استقبال شرکت کنندگان در تجمع همراه بود.

گزارش تصویری مربوط به خبر را اینجا مشاهده فرمایید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =