کد خبر: 289591
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
بازدید 103
رمز مقبولیت کانون پرورش فکری، صداقت است

فرماندار گرمسار در دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری استان سمنان بر مقبولیت و صداقت این مجموعه فرهنگی تأکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان سمنان، نبی‌اله خدابخشی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان در روزهای پایانی تیرماه ۱۳۹۸ با وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار، دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرماندار گرمسار ضمن اعلام آمادگی از هرگونه حمایت و مساعدت در زمینه‌ی تأمین اعتبار و تجهیزات از مدیرکل کانون استان سمنان خواست تا تعامل و فعالیت‌های کانون پرورش فکری به‌ویژه مرکز فرهنگی‌هنری گرمسار و ایوان‌کی با فرمانداری تقویت شود.

رجایی در ادامه با توجه به شناختی که از کانون پرورش فکری و فعالیت‌های این مجموعه فرهنگی اثرگذار داشت تأکید کرد: اگر فرهنگ و زیرساخت آن درست شکل گیرد، آسیب‌های اجتماعی کاهش و در آینده مشکلی نخواهیم داشت.

فرماندار گرمسار هم‌چنین با اشاره به اعتماد والدین به کانون پرورش فکری و کانون‌زبان، کار کردن در محیط‌ فرهنگی با امکانات محدود را هنر دانست و گفت: مخاطبان کودک و نوجوان، تنوع و زیبایی را دوست دارند و محیط بایست طوری آماده شود که آن‌ها رغبت به حضور در این محیط را داشته‌باشند.

رجایی در پایان سخنانش با اشاره به رویکرد مثبت کانون پرورش فکری و بیان این‌که فرمانداری، خانه‌ی خودتان و متعلق به شماست پیشنهاد داد تا نمایشگاهی از تولیدات کانون در محل فرمانداری ایجاد شود.

مدیرکل کانون استان سمنان نیز ضمن قدردانی از نگاه ویژه فرماندار به مجموعه کانون پرورش فکری، تأمین، توسعه و تجهیز امکانات مراکز فرهنگی‌هنری کانون را نیاز به جذب اعتبار و مساعدت و حمایت فرمانداران عنوان و خاطرنشان کرد: کانون پرورش فکری در حوزه‌ی کودک و نوجوان، نهادی تخصصی است که با نگاه جامع و محتوامحور در محیطی شاد و باطراوت و امیدبخش فعالیت می‌کند و با بکارگیری مراکز سیار روستایی به کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار، محروم و روستایی توجه دارد و امیدوار است که این روند با مساعدت مسئولان شهرستانی و استانی به‌ویژه فرمانداران و بخشداران تقویت شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =