«نغمه‌های روشن فردا» در مهرواره سرود کانون طنین‌انداز می‌شود

فراخوان نخستین مهرواره سرودِ آفرینش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «نغمه‌های روشن فردا» منتشر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، شرکت‌کنندگان نخستین مهرواره سرود آفرینش را که به همت اداره کل آفرینش‌های ادبی و هنری و انجمن سرود کانون برگزار می‌شود، اعضای ۶ تا ۱۸ سالِ مراکز فرهنگی هنری کانون سراسر کشور و ترکیبی (عضو و مربی) تشکیل می‌دهند.

هدف از برگزاری این مهرواره که با شعار «آینده ساختنی است» برگزار خواهد شد، تقویت روحیه مشارکت، همکاری، نشاط و شادابی در مخاطبان، کشف و پرورش استعداد و شکوفایی خلاقیت و مهارت‌افزایی و پایدارسازی اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون است.

بر اساس این خبر، «سرود نمایش» و «نماهنگ» از بخش‌های این مهرواره به شمار می‌رود که در بخش «سرود نمایش» اولویت و تاکید بر خواندن سرود است و باید تمام سرودهای اجرا شده همراه با حرکات نمایشی باشد. معیار اصلی در داوری اجرای صحیح سرود است و حرکات نمایشی باید در خدمت سرود باشد. آثار این بخش باید به صورت زنده، بدون میکس و به‌دور از هرگونه ویرایش در بخش خواندن سرود، ضبط و ارسال شود.

همچنین آثار بخش «نماهنگ» می‌تواند به صورت استودیویی یا زنده، در قالب فایل تصویری با کیفیت تصویر فول اچ دی ۱۰۸۰ و استاندارد صوتی wave audio یا mp۳ با کیفیت ۳۲۰ ضبط شده و بعد از تصویربرداری و تدوین به صورت یک کلیپ ارائه شود.

مهرواره سرود دارای دو سطح استانی و کشوری است که مهرواره‌ استانی از ۸ آبان تا ۸ دی ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد و از هر استان حداکثر ۳ سرود برگزیده انتخاب و اجرای آن‌ها در قالب لوح فشرده به دبیرخانه مرکزی ارسال می‌شود.

دبیرخانه مرکزی مهرواره‌ی سرود در خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، اداره کل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان ‌و نوجوانان واقع شده است.

یادآوری می‌شود نخستین مهرواره سرود آفرینش کانون از ۱۴ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

فراخوان نخستین مهرواره سرودِ آفرینش کانون

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =