کد خبر: 290453
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
بازدید 244
بازار داغ قصه در کانون عنبرآباد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عنبرآباد با برگزاری ویژه برنامه‌های قصه‌گویی جشنواره امسال را پر بارتر برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عنبرآباد با برگزاری ویژه برنامه‌هایی با محوریت قصه‌گویی در فضاهای متفاوت و عمومی به معرفی بخش‌های مختلف بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه گویی می‌پردازد.

بنابر این خبر، کانون عنبرآباد با ایجاد کارگاه‌های قصه‌گویی وارد مسیر جشنواره امسال شد و با دعوت از مربیان مهدکودک و پیش‌دبستانی شهرستان به کانون و معرفی بخش‌های جشنواره بیست‌ودوم آن را ادامه داد.

همچنین این مرکز فرهنگی‌هنری در کنار برگزاری ویژه برنامه پویش فصل گرم کتاب‌اش که هر پنجشنبه در پارک شهدای گمنام شهر از طریق رادیو پارک برگزار می‌شود، با نمایش پوستر جشنواره و معرفی بخش‌های آن و همچنین اجرای قصه‌گویی توسط اعضا و مربیان کانون عنبرآباد، عموم مردم شهرستان را به شرکت در بیست‌ودومین جشنواره قصه‌گویی ترغیب و تشویق کرد.

و در ادامه با برگزاری جشن قصه‌گویی در ۲۷ مرداد ۹۸ با حضور محمودرئیسی فرماندار عنبرآباد و مسئولان بازرسی، حراست و مشاور فرهنگی‌اجتماعی ایشان و همچنین ۵۰ قصه‌گو از جمله مربیان پیش‌دبستانی و مهدکودک، پدربزرگ‌ها ومادربزرگ‌ها، مربیان کانون پرورش فکری و کودکان و نوجوانان در مسیر قصه‌گویی باقی ماند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =