کودکان مرزن‌آباد صاحب کانون می‌شوند

کودکان ونوجوانان مرزن‌آبادی با اقدام خیران نیک‌اندیش، از خدمات کانون پرورش فکری بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، با اقدام خیران نیک‌اندیش و اهدای یک باب ساختمان به مساحت ۸۵۰ متر با زیر بنای ۵۰۰ متر مربع، از این پس کودکان و نوجوانان مرزن‌آباد و حومه از خدمات فرهنگی، هنری و ادبی کانون بهره‌مند می‌شوند.

این اقدام از سوی «نادر توکلیان» و خواهران «ایکانی‌نژاد» در روستای «بنفشه‌ده» مرزن‌آباد با هدف توسعه‌ی خدمات فرهنگی (مرکز فرهنگی هنری ویژه کودک و نوجوان) و آموزشی (کانون زبان ایران) انجام شد.

هم‌چنین در دیدار مدیر کل کانون مازندران با فرماندار چالوس که با همراهی خیران و معاون اداری و مالی کانون این استان صورت گرفت؛ برای  توسعه و تجهیز مرکز تازه کانون بحث و گفت‌وگو شد.

محمدعلی یزدان‌شناس در این دیدار با تقدیر از اقدام ارزشمند خیران در اهدای این مجموعه به کانون، بر گسترش حمایت خیران در توسعه فرهنگ به ویژه در حوزه کودک و نوجوان تاکید کرد.

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران با بیان این‌که خدمات کانون پرورش فکری، محله محور است؛ تصریح کرد: خوش‌بختانه شهرستان چالوس با داشتن ۳ مرکز فرهنگی و هنری توانسته به شکل موثری در جهت توزیع و توسعه خدمات فرهنگی به کودکان ونوجوانان اقدام کند.

وی از حمایت‌های فرماندار چالوس از کانون نیز قدردانی کرد و در عین‌حال خواستار همراهی بیش از پیش وی نسبت به تجهیز ساختمان کانون پرورش فکری در مرزن آباد شد.

از کانون حمایت می‌کنیم

فرماندار شهرستان چالوس نیز در این دیدار به اهمیت کانون اشاره کرد و اظهار داشت: کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، محل امنی برای تربیت و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان است.

محمد ناصر زندی افزود: با وجود ۳ مرکز فرهنگی هنری کانون در چالوس، این شهرستان را یک شهر فرهنگی می‌دانیم که توانسته برنامه‌ها و اقدام‌های موثری داشته باشد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به وجود برنامه‌های سرشار از خلاقیت و جذاب کانون اشاره کرد و از آن به عنوان راهی موثر برای کاهش آسیب‌های اجتماعی یاد کرد و خاطر نشان ساخت: با تمام وجود از کانون حمایت می‌کنیم.

در این برنامه، تفاهم‌نامه واگذاری ساختمان به کانون پرورش فکری به امضای نادر توکلیان و مدیرکل کانون مازندران رسید.

گفتنی است: پیش از این معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری نیز از ساختمان اهدا شده به کانون بازید کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =