برپایی کارگاه آموزش نقاشی در موزه تاریخ کانون

موزه تاریخ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ادامه‌ی برنامه‌های خود روز ۹ مهر ۱۳۹۸ کارگاه آموزش نقاشی با عنوان «تاریخ، رنگ، موزه» برگزار می‌کند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مدرس این کارگاه سلیمه معتمدی عضو انجمن هنرمندان نقاش ایران است که با همراهی دو مدرس و عضو دیگر این انجمن، اداره کارگاهی را برعهده دارند که مخاطبان آن، تعدادی از هنرجویان نقاشی آموزشگاه قلم‌مو و عموم نوجوانان علاقه‌مند هستند.

بر اساس این گزارش در کارگاه «تاریخ، رنگ، موزه» شرکت‌کنندگان با استفاده از تکنیک‌های مختلف نقاشی‌ مانند آبرنگ، رنگ روغن، گواش، اکریلیک، سیاه قلم و... به خلق آثار هنری در ارتباط با فضای بیرونی و درونی موزه و آثار به جا مانده از تمدن‌های ایرانی خواهند پرداخت.

هدف از برپایی این کارگاه آموزشی، بسط هنر و آشنایی هر چه بیشتر اقشار فرهیخته با فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان و موزه تاریخ این مجموعه‌ی فرهنگی است.

این کارگاه روز ۹ مهر ۱۳۹۸ از ساعت ۱۱ تا ۱۲ در محل موزه‌ی تاریخ کانون واقع در میدان شهدا، ابتدای خیابان پیروزی، خیابان شهید اسپندی(افروز)، نبش کوچه‌ی نگران‌پور، پلاک ۷ برپا می‌شود و شرکت عموم علاقه‌مندان در این برنامه آزاد است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =