آغاز اکران فیلم «ضربه فنی» برای کودکان‌ونوجوانان کرمانشاهی

هم زمان با آغاز هفته ملی کودک، فیلم «ضربه فنی» از روز ۱۳ مهرماه ۱۳۹۸ به مدت یک هفته، در دو سالن سینمای کانون پرورش فکری در کرمانشاه برای کودکان‌ونوجوانان اکران می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان‌ونوجوانان استان کرمانشاه، فیلم «ضربه فنی» که یکی از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۹۷ است به مناسبت هفته ملی کودک و مدت یک هفته در سالن‌های سینمای دو مرکز کانون پرورش فکری در شهر کرمانشاه به روی پرده رفته است.

با آغاز برنامه‌های هفته ملی کودک در استان کرمانشاه، برنامه‌های مختلفی در کلیه مراکز کانون پرورش فکری استان کرمانشاه از تاریخ ۱۳ تا ۱۹ مهرماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

بر اساس این خبر، این فیلم درباره سه نوجوان است که هر کدام از راهی به دنبال قهرمانی در یک جام معتبر هستند اما همیشه قهرمان آن کسی نیست که برنده می‌شود!

در «ضربه فنی» نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، درسا بختیار و ملیحه کیا نقش‌آفرینی می‌کنند.

همچنین سپهراد فرزامی، سیاوش اسدپور، علی ملکیان، حسین لطفی، متین جان‌جانه، محمدامین مرادی، پوریا ایمانی و هستی فرامرزی بازیگران نوجوان این فیلم هستند.

این فیلم نامزد دریافت جایزه بخش مسابقه چهل‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم جیفونی ایتالیا نیز شده است.

«ضربه فنی» همچنین در سی و یکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان توانسته است سه جایزه پروانه زرین هیات داوران کودکان و نوجوانان برای فیلم نوجوان، پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه و پروانه زرین بهترین فیلم نوجوان را به خود اختصاص دهد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه به مناسبت هفته ملی کودک،  این فیلم را در سالن‌های نمایش مراکز دو و چهار کانون پرورش فکری در شهر کرمانشاه، با تخفیف ویژه و از تاریخ ۱۳ تا ۱۹ مهرماه ۱۳۹۸ اکران می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =